Gå til innhold
Hundesonen.no

Et Foto I Timen (1. i mnd)


Recommended Posts

  • Svar 489
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Eller en HOT en

Husk EFIT i morgen da Skal prøve å være med, selv om jeg ikke tror det blir så spennende....

Husk EFIT i morgen, folkens! 1. mai har vel bortimot alle fri, så da kan man ikke skylde på at man har kjedelig skole-/arbeidsdag heller.

Skrevet

Jeg kom faktisk på det, men har en så superkjedelig da at jeg gidder ikke :P Skole-skole-skole-mennesketrening-spise middag-lekser-spise kake-natta. min dag idag liksom.. :P

ta bilder selvom du synes det er kjedelig.

Det er jo et innblikk i hverdagen til folk det er for :) ikke hvem som har mest superduper dag.

  • Like 1
Skrevet

Æsj! Jeg glemte det i dag dessverre :-/ Hadde bare inneholdt "Er på fjelltur" - "fortsatt på fjelltur" - "Har gått oss vill på fjelltur" - "Fant endelig veien ned fra fjellet" - "endelig ser vi sivilasjonen" - "endelig hjemme til middag" - "trening" - "kvelds" - "sove"

Hehehe...

  • 5 weeks later...
Skrevet

Når jeg er innunder taushetsplikten fra 08 00 - 16 00 og resten av tiden er det mørkt, får vi ta det en annen gang :)

Skrevet

Jeg så at det hadde vært aktivitet i denne tråden i morrest, og tok flittig et bilde av hundene før jeg dro på jobb, bilde av bussen, og tre bilder av kolleger og skrivepulten på jobb, og så glemte jeg hele greia...

Skrevet

Vi kan slå oss sammmen! Jeg har bilder fram til klokka halv tre. :D

Haha, strålende idé!

En annen ting er at jeg har tatt et bilde i halvtimen nå, for å gjøre det godt igjen. Får jeg lov å være med? Væææærshåshnill.

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...