Gå til innhold
Hundesonen.no

Kabokas Miss Saigon & Rådeskogen's First inspiration


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Svar 115
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lenge siden jeg har oppdatert her nå, men i dag fyller Bocca 6 år. Så her kommer noen nyere bilder: Hun vet å kose seg: Noen litt nyere av ChillI:

Gratulerer så mye både med dagen og opprykket. Hun har ikke blitt så flink uten en veldig flink fører Når dere får fellesdekken i boks så kommer dere til å nå langt.

Så utrolig flink hun er! Den farten og motivasjonen gjennom hele programmet! Misunnelig!

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 6 months later...
Skrevet

Liten bildeoppdatering!

Bocca hadde bursdag

DSC_9153.jpg

De har halvveis badet allerede i år

4april2011-002.jpg

Et bilde av oss tre

4april2011-011.jpg

4april2011-019.jpg

Bocca på hytta i helgen:

9april2011-002.jpg

Vi har begynt så vidt å tenke på litt jakttrening

9april2011-016.jpg

10april2011-016.jpg

10april2011-019.jpg

10april2011-022.jpg

10april2011-025.jpg

10april2011-035.jpg

Dette får holde for denne gang. Finnes mange nye bilder på hjemmeside og i blogg!

  • 5 months later...
Skrevet

Oi så flink man er til å oppdatere.

Men først vil jeg bare få med at vi nå har opprykket til kl 2, og har nådd målet for 2011.

Video fra stevnet vårt på NKK Hamar:

Ellers et par bilder av jentene:

27sept2011-024.jpg

27sept2011-044.jpg

27sept2011-039.jpg

Og ellers: Gratulerer så mye med 3årsdagen til Chilli:

DSC_5119.jpg

DSC_5116.jpg

DSC_5128.jpg

Skrevet

Så utrolig fine bilder du tar, av utrolig fine hunder da! :D Hvilket kamera bruker du? Og hvilket objektiv bruker du mest når du tar bilder av hund?

Skrevet

Så utrolig fine bilder du tar, av utrolig fine hunder da! :D Hvilket kamera bruker du? Og hvilket objektiv bruker du mest når du tar bilder av hund?

Takk for det :) Har Nikon D60. Bildene jeg har tatt er tatt med bl.a Tamron 18-200mm og Nikkor 50mm f/1.4. Mens de tre første bildene i siste innlegg er tatt med Tamron 18-270mm

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...