Gå til innhold
Hundesonen.no

Treff i Drammen 28.desember


TineSimbaNana

Recommended Posts

Skrevet

Kommer med flere forslag om treff jeg :lol: Noen som vil? Og kan?

Regner med at flere vil, men vanskelig å finne en dato som passer alle, kanskje?

Hva med helgen, lørdag 1 elr søndag 2 desember?

  • Svar 168
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Jeg er med vettu :lol: Kan ikke 1. desember, og tviler på at jeg kan 2, men er jo alltids en mulighet.

Tar vi en skogtur denne gangen eller? Begynner å bli litt lei drammen park og torget nå :P

Skrevet
den 2 kan itte je.. da e det valpeshow i Andeby :lol:

I Andeby? :Laugh: Stille mot Pluto da eller? Sorry, jeg har dårlig humor i dag *ler*

1. og 2. kan jeg ikke, da jobber jeg begge dagene... 8. og 9. derimot, har jeg frihelg, så da passer begge dagene. Lørdag 8. passer best for oss :P

Skrevet

Dere er så teite altså ! Jeg kan 1 og 2, men da er det selvfølgelig ingen andre som kan :lol:

Er på agikitykurs 7-8-9 des, så da kan ikke jeg i allefall. Desverre !

Skrevet
I Andeby? :Laugh: Stille mot Pluto da eller? Sorry, jeg har dårlig humor i dag *ler*

1. og 2. kan jeg ikke, da jobber jeg begge dagene... 8. og 9. derimot, har jeg frihelg, så da passer begge dagene. Lørdag 8. passer best for oss :lol:

JA DET ER MEG OG MARISSA MOT MIKKE OG PLUTO :P

OG vi kommer til å VINNE :P Taaaataaaa, så vet ALLE det :P

Er så morro å kalle andebu for andeby,... :D

Skrevet

Kanskje jeg skal ta med Baghera og komme en tur også? ^^

Men er veldig usikker på helgene fremover, men hvis jeg kan, så kommer jeg gjerne!

Meen jeg må ta tog da, så hadde vært fint hvis det ikke blir kronglete langt unna det, evt at noen kan møte oss på togstasjonen? :lol:

Skrevet
Kanskje jeg skal ta med Baghera og komme en tur også? ^^

Men er veldig usikker på helgene fremover, men hvis jeg kan, så kommer jeg gjerne!

Meen jeg må ta tog da, så hadde vært fint hvis det ikke blir kronglete langt unna det, evt at noen kan møte oss på togstasjonen? :P

så koselig om du kommer :lol:

Vi kan møte dere på togstasjonen :P

Skrevet
Jeg stemmer for lørdag den 8. :lol: Og vi trenger også hjelp fra togstasjonen :icon_redface:

kan møte dere på togstasjonen også.

men hva blir det til :lol: ?? skogtur elr parken? og hvilken dag?

Skrevet
kan møte dere på togstasjonen også.

men hva blir det til :lol: ?? skogtur elr parken? og hvilken dag?

Jeg stemmer for skogstur, og lørdag 8. desember :icon_redface:

Skrevet

samme her :lol: kan hende jeg skal være med noen jeg kjenner til andeby bikkjer greier :lol: så vet ikke helt om 1-2 des :icon_redface:

hehe men 8-9 des passer fint ;) da er det sikkert snø og og det er fint :P:(

Skrevet

Jeg kan 8. desember, blir det en annen dag kan neppe vi være med i hvert fall. Så ja, jeg stemmer for den datoen :icon_redface:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...