Gå til innhold
Hundesonen.no

Sonetreff i Drammensområdet


Heidihj

Recommended Posts

  • Svar 60
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Ja, jeg synes også det hadde vært best med en helg, da kunne vi ha gått på tur i skogen eller noe.

Det hadde vært veldig koslig :D Flere som har mulighet til å være med?

Skrevet

Vi er med selvfølgelig...Får holde Loke i bånd da,han har jo en svakhet for blonde retriever frøkner har jeg merket (eller Yrja merket :D )

Skrevet

Vi er med selvfølgelig....Får holde Loke i bånd da,han har jo en svakhet for blonde retriever frøkner har jeg merket (eller Yrja merket :D )

Hentosshentosshentoss!!

Skrevet

Hentosshentosshentoss!!

He he :D

Du kan jo prate med Marianne og Karine om hvor trygt det er å sitte på med meg...Og hvis du fortsatt ikke vil sykle i stedet så kan jeg sikkert hente dere ;)

Skrevet

Vi er med selvfølgelig...Får holde Loke i bånd da,han har jo en svakhet for blonde retriever frøkner har jeg merket (eller Yrja merket ;) )

:D Pass godt på Elwira! Loke er ram! Han eier ikke selvbeherskelse!

Skrevet

:D Pass godt på Elwira! Loke er ram! Han eier ikke selvbeherskelse!

Hva :D !!Han begynnte på kullsøsteren sin i exporamahallen!Grisen..... ;) det var vel kanskje aller mest stress men..

Skrevet

:D Pass godt på Elwira! Loke er ram! Han eier ikke selvbeherskelse!

Hehe. Skal nok passe på ja ;) Hvis ikke kan det godt hende hun sier ifra selv :D

Skrevet

Åh dette hadde vært morro å være med på...da kunne jeg kombinert det med besøk til pappa.

Men har dere tenkt på en spesiell dato, er så utrolig mye skole arbeid nå. :D

Skrevet

Vi kan også kanskje være med..

Enten med Mico eller Tini!

Tini liker seg ikke sååååå godt utei den kalde snøen.. så må se ann hvordan dagen hennes er den dagen..Og Været..

Mico blir med i all slaks vær..

Skrevet

er ikke serlig kjent i drammen jeg... har bare vært på spiralen med toya

jeg kan vertfall nå til helga, vet ikke med dere andre?

Skrevet

er ikke serlig kjent i drammen jeg... har bare vært på spiralen med toya

jeg kan vertfall nå til helga, vet ikke med dere andre?

Da kan jeg kanskje..

Skrevet

Vi kunne jo ha blitt m vi også, det går jo tog! ;) Ta følge noen...?

Julie: Du bør ha ekstremt sterke nerver for å sitte på med Annette!!!! Dama er ikke trygg...! :P MEN det er ganske moro da, når dødsangsten har sluppet litt!! :P

Annette:Du var ganke flink i dag da, sånn utenom når du glemte å stoppe for å slippe meg av.....! :D:P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...