Gå til innhold
Hundesonen.no

'Plen'-hva slags plentype foretrekker du hos deg selv og andre? ;)


Recommended Posts

Skrevet
4 hours ago, Tuvane said:

Jeg vokser leggene selv, og synes det er veldig praktisk. Kanskje jeg må driste meg til å prøve å vokse dotten også? :o Jeg synes dog det gjør fryktelig vondt første gang man vokser (gang nr to på samme sted gjør ikke spesielt vondt), og kjenner at jeg er litt mer redd den smerten der enn på leggene. :P

Det gjør jækla vondt, men så lenge du følger anbefalingene i min kjekke gjennomgang, så bør det gå greit. :lol: Det som betyr noe er jo hvor fint det blir etterpå. ;) 

  • Svar 84
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg innså nettopp at det ikke er grønt gress det prates om  

Hva skal man si? Har tatt opp landskapsarkitektur på mine eldre dager.

Liker både velfrisert gressplen, og svaberg Kommer mer an på hvilket humør jeg er i Men en ting er helt sikkert, ingen skal få fortelle meg hvordan hagen min skal se ut! Hvis jeg ønsker at min h

Posted Images

Skrevet
Akkurat nå, SandyEyeCandy skrev:

Det gjør jækla vondt, men så lenge du følger anbefalingene i min kjekke gjennomgang, så bør det gå greit. :lol: Det som betyr noe er jo hvor fint det blir etterpå. ;) 

Skeptisk..veldig skeptisk..:P *lagressetgro!*

  • Like 1
Skrevet

Denne tråden er bare fantastisk. :lol:!!! Sandy elsker at du deler med oss. #Lafittaflagre er herved min nye favoritt hæsjtægg. :lol: 
Jeg har faktisk lenge vurdert voksing, skal definitivt gå for hardvoks den dagen jeg tar steget å prøver. 600kr var da heller ikke en ille pris må jeg si! 

  • Like 1
Skrevet
18 minutes ago, Rocket said:

Denne tråden er bare fantastisk. :lol:!!! Sandy elsker at du deler med oss. #Lafittaflagre er herved min nye favoritt hæsjtægg. :lol: 
Jeg har faktisk lenge vurdert voksing, skal definitivt gå for hardvoks den dagen jeg tar steget å prøver. 600kr var da heller ikke en ille pris må jeg si! 

Ja, hvis det stedet du kontakter IKKE bruker hardvoks, så ikke gå dit! :) 

  • Like 1
Skrevet
På 27.3.2018 at 11:53 PM, SandyEyeCandy skrev:

Og så gjør det jo ikke særlig vondt etterhvert fordi hårrøttene blir slakkere. :P 

Men den huden der er jo så mye mer elastisk enn huden på leggene. :ustol:

  • Thanks 1
Skrevet
7 hours ago, Lillekrapyl said:

Men den huden der er jo så mye mer elastisk enn huden på leggene. :ustol:

Det er derfor du ligger og skrever og kan holde igjen huden sjøl med måten du ligger på, holder igjen fra magen og ikke minst derfor de som vokser er ganske hands-on. :lol: 

Skrevet

Jeg holder meg til nummer 2 med mindre vi skal på telttur.  Da kjører jeg 3. Det føles unektelig mer hygenisk etter et par dager uten dusj :icon_redface:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...