Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 66
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kudos for muligheten til å stemme selv om man ikke har solgt sjelen sin til facebook. Jeg svarer ytterst sjelden på stemmetigging, men dette er en bra sak!

nr 36

37^^ Stemmer selvfølgelig på vakre Lina, og i tillegg den beste rasen som finnes

Skrevet

Delt på ulike facebooksider? :) Lundehundklubben om de har egen side, hundehjelpen; der er det mange hundefolk (bildet som har flest stemmer der ble delt der for en stund siden) og sikkert masse andre hundesider :P

 

  • Like 1
Skrevet
Delt på ulike facebooksider? [emoji4] Lundehundklubben om de har egen side, hundehjelpen; der er det mange hundefolk (bildet som har flest stemmer der ble delt der for en stund siden) og sikkert masse andre hundesider [emoji14]

 

Takk! Den mest aktive lundehundsiden har jeg delt og vært veldig aktiv på, mens posten min på hundehjelpen ble slettet :-(

Sent fra min E5823 via Tapatalk

Skrevet

Da har jeg stemt med alle tre e-post adressene jeg bruker (inkludert jobb :P ) og nå er det 243 og opp på 3.plass igjen. 

Skrevet

Takk, takk! Lina er tilbake på andreplass, men nå ser lederen ut til å dra fra :-( Ja, ja, jeg fortsetter å mase, det er det eneste som hjelper :-) Husk at en ev. premie går til en verdig sak, da!

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...