Gå til innhold
Hundesonen.no

Akkurat nå August


Tricolor
 Share

Recommended Posts

Jeg personlig vil ikke se ut som en kvinnelig utgave av Bernt i sesam stasjon.. Og det er dessverre ikke tull :P

Sent from my iPhone using Tapatalk

:lol: godt det ikke bare er meg.

Her går det i rullerende napping.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 4.1k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Måå bare dele! Se, pappa smiler!! Har ikke sett han smile siden før hjerneslaget for 5-6år siden!

Woho, jeg fikk drømmejobben!!!! :D :banana:

Ups, jeg skal gifte meg neste år jeg

Posted Images

Her er grunnen til at jeg ikke liker slike kroker:

image.jpg1_zpsh0o3bca0.jpg

Stoler ikke på dem. :aww:

Valpen har visst blitt sterk. :| Kanskje jeg kan finne ny krok på biltema eller clas ohlson eller noe? Båndet har jo bare vært i bruk en måned eller to.

Edit: Så koselig bilde, Enits! :ahappy::)

Isj det der har skjedd her og.. Bare Pepper reiv den av der inne som den er festet, vanskelig å forklare. Men der den kan snurre liksom... Veldig glad det skjedde her hjemme i hagen bare!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Flere enn meg som nyser konstant når dere napper bryn? :P

Nå skal jeg sjekke om det er lagt ut flere aktuelle leiligheter på finn.no og så er det sovetid.

Nei :P

Men det gjør veldig mye værre rundt piercingen sin :P

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Den beste måten å få nappa bryna på er å la sin kosmetiske sykepleier-stemor gjøre det :lol:

Men så er det slik at jeg ser henne kanskje annenhver måned, så da må man fikse litt selv. Gav opp nappinga med min usedvanlig lave smerteterskel, og gikk til innkjøp av slike små barberkniver :aww:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har barn jeg :aww: jeg er heldig hvis jeg får tisse i fred så mange ganger i uken :lol:

Hilsen hun som nå sitter oppe lengre pga dette mens barn og mann sover :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeg har ikke barn og så mange timer i uken jeg bruker på sminke, neglelakk, hårkur, barbering, bodylotionering, hudpleie og hårnapping/bleking så bør jeg ikke få barn med det første :lol: jeg har 7steps hudpleie på morgenen og 9 step på kvelden liksom :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Måå bare dele!

Se, pappa smiler! Har ikke sett han smile siden før hjerneslaget for 5-6år siden!

11975520_10153813523841677_1700146035_o.

Du er en av de vakreste brudene jeg har sett, så lykkelig og glad, og ganske crazy, har ledd godt av noen av bildene på facebook :D

Det var et skikkelig koselig bilde av deg og faren din, han var sikkert kjempe stolt og glad over din lykke :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Våken, og det var ikke helt planen. Ikke får jeg sove igjen heller, men jeg nekter å stå opp enda :P

Mobilen min fusker :( Den er snart to år gammel da, og har tålt utrolig mye av knall og fall. Har inntrykk av at dagens mobiler ikke er laget for å holde mer enn ett år, for da bytter mange uansett :P Håper min holder seg i live en stund til da, ny mobil står ikke på listen over prioriterte innkjøp, men det er liksom en sånn ting man ikke klarer seg uten heller...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har ikke barn og så mange timer i uken jeg bruker på sminke, neglelakk, hårkur, barbering, bodylotionering, hudpleie og hårnapping/bleking så bør jeg ikke få barn med det første :lol: jeg har 7steps hudpleie på morgenen og 9 step på kvelden liksom :lol:

Det hadde aldri gått her uten barn engang :lol: sånt har ikke jeg Tålmodighet til :P

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg virkelig hater å være alene. Har vært alt for mye alene, og får vondt i magen av å måtte være alene mer enn 8-9timer. Seperasjonsangst eller :P

Passer meg svært dårlig at typen må jobbe hele dagen (og kanskje i morgen), og at mamma og de er på hytten.

Orker ikke ta kontakt med venner heller, for jeg er ikke i form til å "underholde". Vil bare ligge på sofaen og vite at jeg har noen å snakke med og få en klem av hvis jeg trenger og ønsker det.

Er det jeg hater aller mest med livet mitt. At jeg er så mye alene...

Litt trøst i at valpen helst vil ligge oppå meg hele tiden <3

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg nyser også av å nappe bryn. Har akkurat gjort det nå - damn you girls :lol: Nå er jeg så heldig at jeg strengt tatt ikke trenger å nappe brynene mine, så lenge jeg sminker meg har jeg samme uttrykk enten de er nappet eller ikke - men det blir liksom en del ... ryddigere :aww: Littegrann mer velstelt liksom, uten at man helt kan sette fingeren på hvorfor :P

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Morgenstund er faktisk veldig koselig :wub: Vi har fått i oss frokost og fått på oss klær. Så nå glaner vi litt på tegnefilm/leser bok/klatrer i sofa/koser/leker med dukke/drikker kaffe. Bonden er på jobb i dag, så vi får lufte hunder, fore dyr og så leke litt standinbonde igjen. Ingen kalver på vift i dag, tror jeg.

  • Like 3
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Vi kan jo flytte utpå ei halvøy og bli bønder.. Da slipper vi å nappe noe mer :aww: sender gubben min til å handle det vi trenger i offentligheten..

Sent from my iPhone using Tapatalk

:lol: Å gud... la gresset gro liksom :lol:

...bytter jeg i valpekassen. Arya fikk "hysterisk" anfall for det var en flekk hun ikke fikk bort. Det er ganske rent i kassen for å si det slik :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

 

:lol: Å gud... la gresset gro liksom :lol:

 

...bytter jeg i valpekassen. Arya fikk "hysterisk" anfall for det var en flekk hun ikke fikk bort. Det er ganske rent i kassen for å si det slik :P

Er vel ingenting som er mer sexy enn å ha en busk her og der :aww::lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • https://www.spleis.no/project/445754 Jeg har null venner å minimalt med familie så jeg har ingen nettverk så håper på at dere kan være så snille å hjelpe meg å dele. Forventer ingenting og setter ekstremt stor pris på all hjelp vi får ❤️ Bucky kom inn i livet mitt som en liten sjarmør med et stort hjerte. Han er min bestevenn, min lille baby og midtpunktet i livet mitt. Han har gitt meg utallige smil, trøstet meg når livet har vært tøft og spredd mye glede til alle han møter Etter jeg kom hjem fra operasjon på Jack (andre hunden min) på tirsdag så jeg at Bucky ikke var i form å det var rett inn på dyresykehuset med han. Viste seg at han hadde svulst med veske i buken. Etter en rekke prøver og bilder så kom de frem til at han har kreft i leveren. Jeg tokk da valget i å prøve å gi han en kjanse da han fortsatt har mye livsglede igjen. Han ble operert på torsdag og de fikk ut hele kreften. Han mener at det er den possitive typen men vi vet ikke mer før prøvene kommer tilbake om 3-5 uker. Han så heller ikke tegn til noe flere kuler men vi må ta ct om noen uker/måneder igjen for å se om det er flere inni leveren. Men så langt så virker alt bra å jeg får kanskje hente han hjem i morgen ❤️ På tlf i sta så nevnte veterinæren at regningen er nå på nærmere 90 000kr (ink ligge over til mandag). Jeg har igjen ca 50 000kr på forsikringen i tillegg til noe på buffer konto men det er ikke nokk da jeg måtte ha en operasjon på Jack som blir delvis dekket og har måtte ut med en del penger i sommer da hvitevarer røyk og måtte spyle tett rør osv.. Så har valgt å prøve å spørre om hjelp selv om jeg syns det er flaut å ikke liker å spørre om hjelp..  Har over lengre tid prøvd å selge det jeg eier på finn uten hell så tviler på at jeg plutselig får solgt noe mer der nå, skal prøve å male bilder å selge men sliter mye med kronisk migrene utmattelse depresjon osv.. så vet ikke hvor mye jeg får til der. plukker også sopp på bestilling men var helt tørka ut når jeg skulle inn å se på onsdag så max uflaks. Har også valgt å kutte ut behandlinger,legetimer og medisiner fremover for å ta vare på Bucky å få betalt ned det jeg evt må ta opp i lån  
    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...