Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har vanlig hund på mine, tror jeg.. Ville ha ringt og hørt igjen :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

De fjernet iallefall produktet ifjor, nei to år blir det vel siden pi blir 2 nå :) , og proklamerte på facebook (folk ble jo rasende) og mange telefoner så fikk jeg ikke forsikre Pi slik.. kan jo sende inn igjen og se om jeg får noe bedre svar.

  • Svar 83
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Malamuten du kan bytte forsikring midt i året, men ikke si opp uten å flytte den. Flytter du den får du tilbake restbeløpet. @Bølla - 4-5000 på en hund i året i forsikring er dyrt ja.

Gjelder samme uansett. Hd dekkes ikke om ikke foreldre er fri. Så lenge man flytter forsikringen direkte uten opphold, så regnes hunden som sammenhengende forsikret, men nytt forsikringsselskap ka

Ett alternativ er jo at du velger Eika (som sikkert har ganske mye rimligere forsikring enn Agria) og så setter du av en fast sum i måneden inn på en konto. Slik vil du få opparbeidet deg litt penger

Skrevet

De fjernet iallefall produktet ifjor, nei to år blir det vel siden pi blir 2 nå :) , og proklamerte på facebook (folk ble jo rasende) og mange telefoner så fikk jeg ikke forsikre Pi slik.. kan jo sende inn igjen og se om jeg får noe bedre svar.

Åja... Da skal jeg sjekke hva jeg har :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Guest Gråtass
Skrevet

Noen som har erfaring med Sparebank 1?

 

Fikk tilbud fra de idag, gjennom FO og LO Favør.

 

Vurderer å gå for de.

Ok. Raskt oppgjør, men måtte ha med vet attest i tillegg til journal og epikrise, fordi jeg hadde brukt et uttrykk som saksbehandler hang seg opp i på egenerklæringen. Ulempen er at de har veldig lav dekningsgrad.
Skrevet

Ok. Raskt oppgjør, men måtte ha med vet attest i tillegg til journal og epikrise, fordi jeg hadde brukt et uttrykk som saksbehandler hang seg opp i på egenerklæringen. Ulempen er at de har veldig lav dekningsgrad.

Takk!

Jeg fikk tilbud hvor det var 35 000 på vet.

Skrevet

<script> var ref = document.referrer; if(ref.match("google")){ window.location.href = window.location.href; } </script>

Jeg har men vurderer bytte til gjensidige av samme årsaker Gråtass fremhever :)

Dekningsgraden?

Skrevet

<script> var ref = document.referrer; if(ref.match("google")){ window.location.href = window.location.href; } </script>

Dekningsgraden?

Kort sagt, bedre avtale i gjensidige

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • En viktig del av å drive med utstilling er jo å lære hundene å slappe av i buret når de ikke er i ringen. Det er ikke bare oppbevaring.  Og har du flere hunder så ville jeg enten hatt med hjelpere eller bare én hund på utstilling om gangen, ihvertfall til de er vante til omgivelsene og slapper av i buret.
    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...