Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

http://www.vg.no/nyheter/utenriks/dyrene/for-et-hundeliv-hundeeier-brukte-20-000-kr-paa-bryllup/a/23226087/

"- Jeg vet at folk kanksje tror jeg er litt gal, men jeg vet at mine mops er forelsket, så å få dem gift virket som det riktige å gjøre, sier hun og legger til

- Nå som de er gift kan de sove i samme seng, og forhåpentligvis få noen valper sammen. "

Skrevet

Ja, jeg er både fordomsfull og lite forståelsesfull, men jeg synes slikt er ordentlig tåpelig. Blir dårlig av slik menneskeliggjøring.

Guest lijenta
Skrevet

Det blir i hvertfall arbeidsplasser av sant. Men gifte seg for hunder nei ville brukt pengene på noe annet

Skrevet

Synes 20000,- var litt gnient jeg. Ikke var smokingen og kjolen fin heller.
Når Mio og Cruella skal gifte seg, skal jeg da ha skreddersydd til dem begge, så jeg vil nok ha bryllup til minst det dobbelte av det der. Da er ikke utdrikningslaget inkludert heller.
Jeg ser litt frem til at de blir gift kjenner jeg, for da kan de ligge i sengen alene uten meg som anstand.

  • Like 11
Skrevet

Hahaha, så vittig og skjønt :lol: Hva folk bruker penger på er deres business og jeg tviler på at hundene led av en dag hvor 100% av oppmerksomheten var rettet mot dem og med god mat :D

Skrevet

Spenstig opplegg :lol: Lurer på hvordan en eventuell skilsmisse ville forløpt. Den ene får en tredjedel av griseørene og hundehuset i hagen, mens den andre får teppet i gangen?

  • Like 5
Skrevet

Haha, har man pengene er det jo ikke noe problem. Tipper de hundene var fornøyde :lol:

Minnet litt om han forretningsmannen som arrangerer bursdagsselskap for sin avdøde hund, med opptil flere hundre gjester. Som noen andre skrev; god unnskyldning for å ha en god fest :whistle:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...