Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

I går tok vi oss en tur til Dalsnuten ettersom at det er en god og fin tur å ta , med nydelig utsikt. Voffsen greide seg fint med å klatre opp så der slapp vi å bære ham. Det var ikke så mange andre der , men han gikk rundt og hilste på folkene som var der og var med å tok noen bilder. Fikk også se en nydelig solned gang. Siden det holdt på med å bli mørkt da vi var på vei ned så var voffsen uten bånd så han sprangt nesten rett ned. Fikk også en skitten hund etter turen slikt at vi måtte bade ham litt.

DSC_0318_zpsbed24d45.jpg

DSC_0309_zps71f9381a.jpg

DSC_0282_zpsf94d5557.jpg

DSC_0280_zps2e96a87c.jpg

DSC_0281_zpsdb3b8c3a.jpg

DSC_0316_zps10927296.jpg

DSC_0341_zpsd77766d6.jpg

DSC_0340_zps5a023b21.jpg

  • Like 3
Skrevet (endret)

Takk skal du ha :)



Flotte bilder! :)



Tommelen kom ned da han ble skitten desverre, men ellers var det tommel opp :D



Tommel for pekingeser på topptur! :)



Takk skal du ha :D . Er ikke så ofte man ser en pekingeser ute heller



Stilige bilder :D Vet du, dette er den første gangen jeg ser bilde av en pekingeser utenfor utstillingsringen.

Endret av Kaja
Slått sammen poster
Skrevet

Så gøy å se en pekingeser ute på tur (tror ikke jeg heller har sett det før :) ). Kjempefine bilder du har tatt, skikkelig stemningsfulle :)

Skrevet
Minner om at det ikke er lov å dobbeltposte. Dersom du vil sitere flere av gangen kan du bruke knappen "multisiter" :)
Moderator Kaja.
Kommentarer til moderering gjøres på PM
Skrevet

Er ganske så nydeligt der oppe , prøvde å få litt flere bilder av utsikten fra Sandes og Stavanger området , men ble ikke så fint ettersom at det alltid var noen i veien , men ble noen da. Takk skal du ha ! Han var ganske fornøyd med turen speiselt når godbiter kom fram

For en nydelig plass! Flotte bilder :D Så ut som en veldig fornøyd hund :)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
    • Jeg har min med på trening i all slags vær, og da kan det fort bli timer i bilen. Men ved å parkere i skyggen (hvis mulig), silvershade duk og alle vinduer åpne pluss glippe på bagasjerommet (med krok) så er det alltid behagelig i bilen, selv i 30 varmegrader. 
    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...