Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

http://www.geoguessr.com/

Siden @SoppenCamilla la inn link til dette spillet i "akkurat nå" har jeg ikke gjort annet. Og ser flere holder på, så da kan vi jo ha egen tråd.

Så kan vi utfordre hverandre ved å legge ut linker som andre skal prøve å slå, man får de samme stedene.

Her er en av mine (bommet noe forferdelig på en av dem :P )

http://url.geoguessr.com/6WvO

  • Like 1
  • Svar 53
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dette var nytt for meg, men forsøkte meg på din: http://bit.ly/OKsKLP " Challenge game finished! You won the challenge with 27979 points against 9115." Den i Russland var ren gjetning. Så at

http://www.geoguessr.com/ Siden @SoppenCamilla la inn link til dette spillet i "akkurat nå" har jeg ikke gjort annet. Og ser flere holder på, så da kan vi jo ha egen tråd. Så kan vi utfordre h

"Challenge game finished! You won the challenge with 10265 points against 9115" Jeg kan ikke geografi på noen som helst måte, så hadde noen kraftige bom xD sitter på ipad, så vet ikke om jeg får linke

Posted Images

Skrevet

"Challenge game finished!

You won the challenge with 10265 points against 9115"

Jeg kan ikke geografi på noen som helst måte, så hadde noen kraftige bom xD sitter på ipad, så vet ikke om jeg får linket noe.

  • Like 1
Skrevet

http://www.geoguessr.com/

Siden @SoppenCamilla la inn link til dette spillet i "akkurat nå" har jeg ikke gjort annet. Og ser flere holder på, så da kan vi jo ha egen tråd.

Så kan vi utfordre hverandre ved å legge ut linker som andre skal prøve å slå, man får de samme stedene.

Her er en av mine (bommet noe forferdelig på en av dem :P )

http://url.geoguessr.com/6WvO

Challenge game finished!

You won the challenge with 9647 points against 9115

http://url.geoguessr.com/6WwC

Aaah :D

  • Like 1
Skrevet

http://www.geoguessr.com/

Siden @SoppenCamilla la inn link til dette spillet i "akkurat nå" har jeg ikke gjort annet. Og ser flere holder på, så da kan vi jo ha egen tråd.

Så kan vi utfordre hverandre ved å legge ut linker som andre skal prøve å slå, man får de samme stedene.

Her er en av mine (bommet noe forferdelig på en av dem :P )

http://url.geoguessr.com/6WvO

Dette var nytt for meg, men forsøkte meg på din: http://bit.ly/OKsKLP

:cool:

" Challenge game finished! You won the challenge with 27979 points against 9115."

Den i Russland var ren gjetning. Så at det var russiske skilt og forsøkte å resonnere meg frem fra det. :P

Ble brått mye lettere da jeg oppdaget at jeg kunne bevege meg rundt, og at jeg ikke trengte å tippe ut i fra ett enkelt bilde :lol:

  • Like 2
Skrevet

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

hmmm

edit: fikk det til... tror jeg

edit2 tror du bare delte linken, ikke linken til utfordring... er den helt til høyre du må velge.

Åj, tulla :icon_redface:http://url.geoguessr.com/6Wyi

Challenge game finished!

You won the challenge with 22892 points against 11045.

Share your score with the url: http://url.geoguessr.com/6Wzc

Skrevet

Hvorfor er alle bedre enn meg :lol:

*kremt* fordi de som ikke er det ikke legger ut :aww:

Nå prøvde jeg meg ikke på utfordringen din da, men den runden jeg testet så var opp til flere av de i feil verdensdel :aww:

Skrevet

You won the challenge with 9916 points against 8495.

Ahaha, jeg var 13-14 km unna den du bomma med 12!

Hahaha, fantastisk!

Det var så suuurt! Men godt det ikke bare var meg :D

Jeg er så dårlig at det er så mange runder jeg ikke får til.. Den runden traff jeg nærmest på av alle rundene jeg har prøvd tror jeg..

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...