Gå til innhold
Hundesonen.no

Hunder blir lurt av magiker - hillarious responses!


Gjest
 Share

Recommended Posts

Hvor mange av oss lurer ikke bikkjene våre!? :lol:

Jeg er guilty as charged med at jeg storkoser meg med å "kaste" en leke og så gjemme den bak ryggen til en hund som står igjen som et spørsmålstegn, men så blir superhappy for å få kommandoen "søk" :lol:

Eller når jeg har en godbit jeg gjemmer inne i en håndduk jeg tuller sammen, det er jo rein magi bare det i følge bikkja :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg er sånn superkjip og synes ikke noe om å lure hundene på den måten. :P

Lurer hundene mine hele tiden jeg :lol:

Jeg lurer på hvordan mine hunder hadde reagert på det der. Jeg tror Pim hadde kjørt "reset brain" og umiddelbart glemt godbiten, Cita hadde leitet i timesvis til hun fant den, og Tia hadde sett ut som spørsmålstegn-schäferen.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Haha! :D

Eg hadde i grunn trudd dei skulle skjønt meir, men det var vel etter erfaring fra min "eg veit du har snop" hund, som ikkje aldri gir opp. :P

Ja det er jo veldig typisk at når godbiten ikke er i hånden lengre, og hunden ikke har spist den, så tilsier erfaring ofte at den ligger på gulvet. Du ser veldig mange hunder leiter på gulvet :P

Men jeg tenker, de må da lukte hvor den er etterhvert :P Utrolig morsomt å se reaksjonen deres ihvertfall! :lol:

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...