Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har en slik en, dvs en Ford Maverick. Duken dekker godt fra frontruta, nedover sidevinduene og over bakluka. :)

Red: skal bli utrolig deilig å bare slenge den over bilen, i stedet for å solskjerme hvert enkelt vindu! :D

Takk, da høres det ut som passe til en Berlingo også. :)

  • Like 1
  • Svar 1.2k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Som noen vet så holder vi på å lage en liten butikk på Dal (ved letohallen ) - her blir det da mulig å komme og hente varer og handle. Vi har stått på og malt og bygget ting i påsken og vi begynner å

Må bare skryte litt av Canider! Jeg bestilte et lite lass med godbiter for et par uker siden, og da pakken kom frem, var det litt kluss med smakene og det manglet en pose. Så jeg sendte mail og sa at

http://www.canider.no/ Vi selger naturlig snacks, godbiter og leker. Av natursnacks har vi grisehaler, lammeknoker, storfe knokeben, storfemuskler, okseører, storfe luftrør samt storfe sene 70 c

Posted Images

Skrevet

@Krilo idag fikk vi 7 store esker med leker fra USA, blant annet en vannflaske leke/bamse. ikke fra JW men fra et annet firma - skal legge ut bilde og info snart ;)

  • Like 1
Skrevet

@Krilo idag fikk vi 7 store esker med leker fra USA, blant annet en vannflaske leke/bamse. ikke fra JW men fra et annet firma - skal legge ut bilde og info snart ;) 

Oioi nye greier?
Skrevet

Hva er poenget med bamsen med vannflaske i?

hverdagsleke, hjemmeleke. Pi har tiltet helt og herjet rundt her. det knitrer og er veldig gøy hilsen Pi. er en tom vannflaske og den knitrer.

  • Like 1
Skrevet

Hvordan er disse i konsistens og smaklighet? Fungerer de til småspising (tygge av små biter istede for å få hele) under trening? :)

konsistens - kompakte

smaklighet - pi og lani sier nam (se snap jeg sendte deg :P )

fungerer til småspising - tjaaaa, lani spiste vel av meg fingeren, spørs litt på hunden? de var greie å dele i to istedenfor å gi en del av istedenfor.

Skrevet

Hva er poenget med bamsen med vannflaske i?

Leke! Leo digger de og har det utrolig morsomt når han får sånn leke :lol:

Da var leken bestilt samt er par gevir :aww:

  • Like 1
Skrevet

Hvilke farger får man sauedraleka med håndtak i hver ende i? De som er på bildene, eller flere fargemuligheter? :)

Jeg er på lageret nå så skal sjekke over hvilke vi har inne. Er flere :-)
  • Like 1
Skrevet

 

Supert! Kunne tenkt meg en i grønn eller lilla om dere har, men skal ikke være vanskelig :) Må ha ny leke til Gråtasskurs! ;)

Plukket ut en med lilla håndtak nå :-)
  • Like 1
Skrevet

 

Du er super! Skal jeg skrive noe sted at jeg vil ha den i lilla? :)

Kan evnt I kommentar feltet om du ikke heter Frida, hvis ikke husker jeg at det er deg ;-)
Skrevet

Det kaller jeg rask levering! Pakken var her allerede i dag :D

Leken måtte testes og ble veldig godt mottat :lol:

0302A13A-FB76-4610-BC7D-90FBB51A3C5A_zps

Og geviret er spennende, men han vet ikke helt hvordan han skal få spist det :P

B8A01167-0153-4769-88D4-A3C83B97B22D_zps

Han slikker på det, holder det, gnager litt og i skrivende stund ligger han å skuler på det :lol:

  • Like 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er veldig individuelt. Jeg har aldri hatt noe problem med hundene og sjelden kattene, men tok til oss en voksen omplasseringskatt som gikk etter hundene og angrep dem, han ble levert tilbake. Har tatt til meg både kattunger og voksene katter, men aldri prøvd med "ikke kattevante" voksene hunder. Har hatt Sheltie (gjeterhund) og aldri hatt noe problem, men har du hund med høyere gjeterinstinkter kan det bli problemer.  Noen ganger går det sånn også. Passhund (Jämthund) og ny ungkatt.  
    • Generelt sett, ja. Gjeterinstinktet er et "subsett" av jaktinstinkt. Det betyr ikke at det ikke kan gå, mange gjeterhunder lever jo for eksempel på gårder sammen med katter. Men å leve inne i samme hus blir fort noe annet igjen. Du kan jo snakke med oppdretter om hvordan foreldre og søsken evt. går med katt, og du vet kanskje selv hvordan hundene dine reagerer på katter og andre smådyr på tur? Selv om det er noe litt annet så gir det en indikasjon på hvor sterkt jaktinstinktet er.
    • Har gjetere høyt jaktinstinkt? Jeg har gjeterhunder.
    • Det kommer an på hunden og katten, gemyttene deres, og hvem som kom først i hus. Hunder med høyt jaktinstinkt (gjetere, mynder, terriere mm.) går generelt dårligere med katter fordi de trigges lettere til å jage dem. Vi hadde to katter da vi fikk hund, og det gikk aldri bra. Vi endte med å omplassere kattene. De var dog voksne omplasseringskatter som ikke var spesielt trygge i utgangspunktet, og vi kunne ingenting om hundetrening og fikk en rase med mye jaktinstinkt.  En voksen og trygg katt og en valp med mindre jaktinstinkt har større sjanse for at det går bra, eller en kattunge sammen med en voksen hund som ikke har vist mye interesse for å jage katter. De fleste kan trenes og tilvennes med litt kunnskap, men ikke alle. 
    • Blir det bare kaos om man har katter og hunder sammen i samme hus?  Hva slags erfaring har dere med det?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...