Gå til innhold
Hundesonen.no

Kritiser hunden min utfra crappy bilder


Recommended Posts

Skrevet

1499600_10153863786130341_1986064790_n.j

Litt usikker på om han har for lavt ansatt hale :frantics:

Beklager, men hunden din har ikke hale :hmm: Derimot har han altfor høyt kryss!

På den positive siden kan du naturligvis parre ham med en utstillingsschäfer og dermed redde rasen for bananrygger :aww:

  • Like 10
  • Svar 79
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg føler ikke h*n elsker med kameraet. Det er lite forføring i blikket, og posituren er gammeldags. Skulle gjerne sett litt bein her og der. Kanskje lent seg inntil en forvokst paraply, eller tatt en

Er hunden min feit?

Er hunden min utstilligsmateriale? Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Posted Images

Skrevet

Beklager, men hunden din har ikke hale :hmm: Derimot har han altfor høyt kryss!

På den positive siden kan du naturligvis parre ham med en utstillingsschäfer og dermed redde rasen for bananrygger :aww:

Sweeeet :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Lapphundene er en helt annen type hund. De er gjeter- og arbeidshunder opprinnelig, selv om de fleste er familiehunder nå. De er også ganske selvstendige, men ikke på langt nær så sære som eurasier. Jeg har inntrykk av at finsk lapphund er litt enklere å trene enn den svenske, men det er såklart individuelle forskjeller også. 
    • Av alle disse rasene som er nevnt ville jeg gått for bearded collie eller sheltie til lydighet. Eventuelt korthårscollie. Men om du vil satse litt på høyere klasser så er ingen av disse ideelle, da ville jeg gått for en litt mer aktiv arbeidshund som retriever eller belger. På hobbynivå er de fleste av disse helt fine. Pumi kjenner jeg ikke særlig godt utover at de brukes en del i agility og bjeffer MYE. Har aldri sett dem i lydighet.
    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...