Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Postet bilde

Bris har en egen fanklubb, hihi ;)

Postet bilde

Postet bilde

Postet bilde

Postet bilde

Bris er en frysepinne og måtte ha på seg et dekken på slutten av dagen ute

Postet bilde

Postet bilde

Postet bilde

Postet bilde

Postet bilde

Postet bilde

Postet bilde

Det så skikkelig herlig ut!

Snø, hunder, tur og kakao/kaffe er aldri feil!

  • Like 1
Skrevet

Det var veldig koselig :D Selv om Bris syntes det var altfor kaldt på slutten, hehe :) Og så er jo springerne til Janka så herlige :wub:

Jeg vil være med på tur med fine settere! Kanskje rundt juletider, når jeg i Kongsvinger-området? :)

Skrevet

Gjerne det! :D Jeg har ikke bil, så jeg er ikke så mobil, men er fine steder å gå rett over veien her, slik som der vi var i dag :)

Jeg har transport i form av en samboer som helt sikkert kjører meg slik at han kan få litt tid med kompisene sine, så det skal vi nok få ordnet! :D

Skrevet

Jeg har transport i form av en samboer som helt sikkert kjører meg slik at han kan få litt tid med kompisene sine, så det skal vi nok få ordnet! :D

Du kan jo legge meg til på FB, så kan vi holde kontakten der? Frida Lilleberg :)

Så fine bilder! Ser ut som om dere hadde en fin tur! :ahappy:

Så fine bilder! Så koselig ut :)

Takk :) Ja, det var koselig, vi var ute i fire timer tror jeg :) Janka er en hyggelig turkamerat, og kjempesnill som kjører et stykke for å bli med oss på tur :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...