Gå til innhold
Hundesonen.no

Nettjulekalendre!


Aslan
 Share

Recommended Posts

  • Svar 86
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Herregud, jeg spammer denne tråden jeg xD MEN!! Jeg har vunnet for første gang!! :Grin: Mini cruise til danmark! xD

YAY! Jeg vant fotovideo sin i går! Vlgfri gave fra Think Tank (bæreutstyr) og det var det som stod øverst på min ønskeliste i år! Maksverdi 4995 kr. Wohoo! Fotovideo Eneste bakdelen er at dette e

Årets første gevinst innkassert Sentergavekort på 200,-

Posted Images

Jeg er med på disse:

Legger ut link senere, for er så knotete på telefonen.

Apollo - vinne reiser

Piere Robert - vinne produkter

Blivakker - gavekort / produkter

Buddy - tilbud

Brotorvet (senter her) - vinne produkter

Dfds seaways - tilbud / reiser

Elkjøp - vinne produkter

Euronics - vinne produkter

Expert - vinne produkter

Jernia - vinne produkter

Lefdal - vinne produkter

Motehus - tilbud

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest bikkje1

De jeg har funnet til nå ( :Grin:) er:

Sport 1

Filmweb

Nettdyret

G-sport

Oslo Hundeskole

Elkjøp

Petworld

Blogg.no

Norsk Kennelklubb

Pierre Robert

Blivakker.no

Buddy Sandefjord

Buddy AS

Buddy Oslo Zoo Senter

Expert

Jernia

Lefdal

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Disse 2 må jeg få med meg hver dag:

Foto video - http://www.fotovideo.no/Kampanjer/Julekalender liker at du må tenke litt for å finne løsningen, noen ganger er den nesten for vanskelig da :P

Og Komplett - http://www.komplett.no/k/kcf.aspx?id=11276

( @Aslan , drikker årets første gløgg, er kjempe opptatt :aww: )

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Disse 2 må jeg få med meg hver dag:

Foto video - http://www.fotovideo.no/Kampanjer/Julekalender liker at du må tenke litt for å finne løsningen, noen ganger er den nesten for vanskelig da :P

Og Komplett - http://www.komplett.no/k/kcf.aspx?id=11276

( @Aslan , drikker årets første gløgg, er kjempe opptatt :aww: )

Nå føler jeg meg skikkelig dum pga foto video sin :thumbsdown2: Jeg finner det ikke uuuuuuut!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har dere meldt dere på sånn at dere får mail hver dag om dagens luke eller husker dere på de selv? Synes det blir litt vel mange mail, men husker jo ikke på alle hver dag etterhvert da :P

Har satt meg opp på å få mail på de jeg kan, ellers ser jeg for meg at det blir tilfeldig om jeg husker det eller ikke :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Legger bokmerke til alle jeg er interessert i i en egen mappe, så er det enkelt å åpne alle samtidig hver dag.

Gjør jeg og! :)

--

Trodde jeg skulle dø da jeg fant ut fotovideo sin i dag. Google og googla og leste meg gjennom alt som var. Hadde ikke sjans om å finne det på google uansett hva jeg søkte på... Plutselig gikk det opp et lys i skallen, også bare: "doh! Så klaaart!" :lol::lol:

Er med på 21 kalendere i år, jeg :icon_redface:

Edit, tulla. 22. Der tikka det inn en mailvarsel fra netthandelen :lol:

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Og jeg liker i hvert fall ikke fotovideo sin! Fåkke til noenting jo! :thumbsdown2::cry:

Kan ikke dere som klarer det legge inn gårsdagens løsning a? Væææær så snill? :innocent:

Gårsdagen mener jeg at har blitt avslørt på fb siden dems. Den var ihvertfall Transit :)

Edit: husker ikke hvilket produkt det var, men søkeordet var transit så var en av produktene der riktig :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Man MÅ da vel vinne noe om man er med på alle de der.

Ja! Før i tiden, altså for et års tid siden (way back med andre ord), så brukte jeg ca. 1 timer hver dag på å bli med på konkurranser. De tingene jeg ikke ville ha selv gikk rett på finn. Ganske gunstig inntektskilde når man faktisk vant litt. Dessuten er en del av konkurransene der på så perifere sider at tilnærmet ingen deltar. Typisk blogger og sider for spesielt interesserte.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

YAY! Jeg vant fotovideo sin i går! Vlgfri gave fra Think Tank (bæreutstyr) og det var det som stod øverst på min ønskeliste i år! Maksverdi 4995 kr.
Wohoo!
Fotovideo :wub:

Eneste bakdelen er at dette er og var yndlingskalenderen min. Kan jeg fortsette å sende inn? De lar ikke samme person vinne to ganger kanskje? :innocent:

  • Like 7
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Jeg skal hente valp om 14 dager, og nå ser det ut som tispen min får løpetid svært snart. Har noen erfaring med å få en ny valp inn i familien samtidig med at den voksne hunden får løpetid? Bør jeg be om å utsette henting av valpen?
    • Det er mange måter å gjøre dette på. Og man bør definitivt ha en plan, for alenetrening fram til en hel arbeidsdag kan ta tid. Med den siste hunden vår tok det 6 mnd. Jeg var da delvis ufør, så mannen hadde ham med på kontoret de dagene jeg var på jobb. Personlig mener jeg at man bør være hjemme med valpen minimum en uke, helst to, for å bruke tid sammen, bli kjent både med hverandre og den nye hverdagen, og etablere litt rutiner, før man i det hele tatt kan starte alenetreningen gradvis. Så bruker man tiden man har, men minst et par uker med systematisk alenetrening hjelper for de fleste. Når man må tilbake på jobb er det mange muligheter. Det viktigste er å ikke pushe valpen for lenge for tidlig, da risikerer man i verste fall å få en hund som ikke tåler å være alene hjemme i det hele tatt, og det er ganske slitsomt. Hjemmekontor. Ta med hunden på jobb.  Hundepasser/hundebarnehage (NB! Vær ekstremt nøye på hundebarnehage, der trenger valpen også tilvenning, og 5 dager i uken er alt for mye. Det er MYE stimuli, stress og påvirkning på slike steder, og det bør være en god plan for hvordan hundene får nok ro i løpet av dagen. Sjekk gjerne at de som håndterer hundene til daglig, altså ikke bare daglig leder, har kursing og faktisk kunnskap om språk og adferd hos hund, å "bare være glad i hunder" er ikke nok på slike steder). Om man er flere i huset, kan man flekse på jobbtid slik at en kan dra tidlig på jobb og komme tidlig hjem, og den andre drar sent. Nabo/familie/venn som passer valpen på dagtid og etterhvert stikker innom og lufter. Omplasseringshund som er vant til å være alene hjemme, heller enn valp. Da bør man også bruke tid på å bli kjent, og starte rolig og gå forsiktig frem med alenetrening på nytt sted, men så lenge de er vant til (og komfortabel med!) å være alene så bør treningen gå ganske raskt.  
    • Jeg lurer på hvor lenge man bør ta fri fra jobb for å være hjemme med den nye valpen, dersom man ikke har mulighet for hjemmekontor? Jeg har en valpebok der det anbefales 5-6 uker, men dette er jo ikke så enkelt i praksis. Det kan sikkert variere mye når valpen er tilvendt å være alene hjemme også. Noen tips?
    • Har ikke egenerfaring, men omgåttes en håndfull whippets. Tur i typisk norsk skog er meg bekjent ikke noe nevneverdig problem. Herjer hunden i skogen kan det såklart bli en skramme her eller der uavhengig av rase, men jeg har aldri hørt at det er noe vesentlig verre med whippet. Når det gjelder munnkurv mtp. jaktlyst så vil det hindre skade og drap av byttedyr, men jagingen og stresset blir jo det samme. Hunden skal ikke jage vilt (eller tamt strengt tatt) så du bør ha tilgang til åpne og/eller inngjerdede områder som hunden kan få løpe fra seg på. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...