Gå til innhold
Hundesonen.no

Romjulsutstillingen 2013


Recommended Posts

  • Svar 217
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

"Jeg reiser alene!" Tipper alle passasjerene hadde blitt glad for litt kelpieløøøv sånn i romjulstida. Hadde blitt en suksess, det!

Si ifra om det blir da, vurderer å melde på en av mine voksne! Tenkte egentlig å spare Kiyomi til Exporama, så da er det vel hu derre som jeg allerede har brukt en hel del penger på å stille ut som er

Ble nettopp leid inn som skriver!

Skrevet

Har så lyst til å melde på Arya. Var jo så koselig i fjor med julebord, men vi er vel på Hamar da :o

@Siri tar du med haikere? Kan få kelpiekjærligjet?

  • Like 2
Skrevet

Hundegodt har stand, og vi skal stille alle hundene våre så dere får pent ha julebord med oss :D Vi blir der hele dagen :D Julebord søndag til finalene!!

  • Like 2
Skrevet

Har så lyst til å melde på Arya. Var jo så koselig i fjor med julebord, men vi er vel på Hamar da :o

@Siri tar du med haikere? Kan få kelpiekjærligjet?

Hæ? Mener du at du ikke kommer med de gode lefsesakene dine i år? :shocked:

Skrevet

Kelpieløøøøøøv er god betaling :). Men jeg kjører ikke om Hamar når jeg skal nedover da - det er et par mil omvei :(

Men jeg kan komme meg til Løten etter å ha snakket med lokalkjenningen. Hvis det åpner muligheter?

Skal få kommet meg dit med masse lefser. Dette er jo en begynnende tradisjon :D

  • Like 2
Skrevet

Hadde vært morsomt å drasse med seg den stygge gulpelsen bare for å ha stilt èn gang og få høre kommentarene. I valpeshowet da, selvsagt :rofl:

Han er jo ikke stygg! Han er jo supersøt :wub:

Skrevet

@Siri kjentmann sier at Ådalsbruk går bra så hvis du orker å ta oss med hadde det vært supert. Stankel lover kjærlighet :D

jeg trenger litt beskyttelse før stankel love :lol:

Skrevet

@Arkan - SUPERT :). Da sier vi det sånn - men jeg drar vel sånn passe rimelig tidlig altså :). Seinest kl 7 tenker jeg, helst litt før, men det kan vi jo se på når vi får oppmøtetider også :). Om vi får seint oppmøte og dere tidlig, så er det ikke noe problem heller - jeg liker å dra tidlig :)

  • Like 1
Skrevet

Pokker skulle vært en DeepEyes til der. Jaggu godt Arya lager en til så jeg har to å komme med om to år :P

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
    • Det er individuelle forskjeller, men alle disse må børstes regelmessig og bades innimellom for å holde pelsen ren og fin. Corgi krever mindre pelsstell, men røyter ganske mye. Alle er jo gjeterhunder som er mest brukt som selskapshund, men corgi og sheltie har nok en del mer vakt/varsling enn de litt større rasene, og corgiene har erfaringsmessig mer gjeterinstinkt. Alle rasene er hunder som bør få brukt seg utover å være familiehund og gå på tur.
    • Er det greie mentale instinkter på Eurasier? Noe rusk der? Har vurdert rasen lenge siden virker som om det er en grei allroundhund.
    • Er det like mye pelsstell på langhåret collie, Shetland sheepdog og bearded collie? Og er det noen forskjell i mentalitet? Evt.Corgi
    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...