Gå til innhold
Hundesonen.no

Fifty Shades: Hvem synes du bør spille rollen som Ana og Christian i filmen?


Recommended Posts

Skrevet
Han skal jo smile, men det skal være litt "småondt" liksom - og da går jeg tilbake til Somerhalder...... badass og hottere enn *******

Jaa, jeg synes også han er dødslekker, men jeg synes ikke han har tidenes register å spille på akkurat. Men for all del - rollen er jo ikke akkurat SÅ kompleks heller da, hehehe.

  • Svar 128
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg har ikke lest bøkene, men kommer nok til å se filmen om den kommer. Dvs, dersom det IKKE blir Kirsten Stewart som får rollen. Makan til grinete, sutrete og tungpusta dame! Det bør jo være men

Timothy Spall og Roseanne Barr.

Altså...ved nærmere ettersyn synes jeg ikke han Charlie Hunnam er så værst, jeg?

Guest Belgerpia
Skrevet
Jaa, jeg synes også han er dødslekker, men jeg synes ikke han har tidenes register å spille på akkurat. Men for all del - rollen er jo ikke akkurat SÅ kompleks heller da, hehehe.

Han trenger å se farlig ut og være dritsexy og fremstå som om han vet hva han driver med.......... strengt tatt kan han vel bare stå der, burde være nok til å tenne enhver dame *ler*

Skrevet

Jeg ser så absolutt Ian Somerhalder foran meg når jeg hørte første boken (lydbok). Er vel ikke mulig å se så ondskapsfull ut og skifte til søt og snill slik som han?

Ang Anastasia så synes jeg ikke hun må være sånn smellvakker - men liten og tynn med stort uregjerlig bustehår. Jeg vet jo akkurat hvordan "jeg" så henne - men hva den skuespilleren heter er jo helt umulig å komme på nå.. Dog er kanskje hun datteren i Gilmor Girls et godt alternativ, ja. Eller kanskje Natalie Portman (dog er hun vel litt for gammel)..

Susanne

Skrevet

Jeg synes at Alexander Skarsgård eller Chris Hemmingsworth burde spille Christian. Helst Skarsgård, for han ser jeg så veldig for meg fra True Blood, og snakker vi sexy eller?! I tillegg har han virkelig det farlige smilet... Mmm. Skulle gjerne vært motspilleren hans jeg, i denne filmen :lol:

  • Like 2
Skrevet

Jeg heller litt mot Ian Sommerhalder som flere her, men Alexander Skarsgård er også bare helt utrolig heit! Tror nok det er lettere å få Skarsgård til å se så glatt og sofistikert ut som jeg ser for meg Christian, enn med Sommerhalder.


Men så har jeg i det siste falt litt for Colin Egglesfield... Ser jo sånn helt grei ut.... :whistle:

colin_egglesfield_01.jpg

216524694554159335v7aWCIDLc.jpg

Skrevet
Jeg heller litt mot Ian Sommerhalder som flere her, men Alexander Skarsgård er også bare helt utrolig heit! Tror nok det er lettere å få Skarsgård til å se så glatt og sofistikert ut som jeg ser for meg Christian, enn med Sommerhalder.

Men så har jeg i det siste falt litt for Colin Egglesfield... Ser jo sånn helt grei ut.... :whistle:

colin_egglesfield_01.jpg

216524694554159335v7aWCIDLc.jpg

Å fy fader, han var HEIT!

(...for å være skikkelig heit i mine øyne må man være ordentlig kjekk også altså, så det var ikke bare kroppen jeg reagerte på. :aww: )

  • Like 2
Skrevet

Anastasia er forresten litt samme for meg hvem som spiller, for jeg kommer til å være sykelig sjalu og hate henne uansett hvem hun er! :thumbsdown:

  • Like 4
Skrevet
Anastasia er forresten litt samme for meg hvem som spiller, for jeg kommer til å være sykelig sjalu og hate henne uansett hvem hun er! :thumbsdown:

Hahaha, sikkert mange som er enige med deg der! :lol:

Guest Belgerpia
Skrevet

Det er ingen tvil om at de må finne en hottie til å spille Christian - han fremstår jo som hott. Satt å tenkte på det her om dagen og har funnet ut at jeg neppe kommer til å se filmen faktisk. Rett og slett fordi jeg elsket bøkene. Jeg elsket ikke bøkene pga. sexen, jeg elsket bøkene fordi jeg "forelsket" meg i følelsene til Ana - følelsen av å være forelsket, betatt osv.

Den følelsen kommer de aldri til å klare å få frem i en film - det kommer ikke til å bli det samme...... Det kommer til å bli to timer hvor man sitter på kino og tenker "aaaa han kan gjøre det med meg anytime" - og det var jo ikke den følelsen jeg hadde når jeg leste bøkene.

Da drømte jeg om å møte en Christian som kunne få frem de deilige sommerfuglene, få frem forventningene osv.

Så - uansett hvem Christian er så blir det feil å lage film av dette tenker jeg.

Skrevet

Alex Pettyfer... DÅÅÅÅN :drool:

Alex-Pettyfer-alex-pettyfer-18289298-510

936full-alex-pettyfer.jpg

-_-alex-pettyfer-32542833-1280-960.jpg

Ana er det ikke så nøye med, men syns disse tre kanskje kunne passet :)

Aimee Teegarden

Aimee-teegarden-photo-120e2.jpeg

Emmy Rossum

emmy-rossum-21-4107.jpg

Lily Collins

lily-collins-maquiagem.jpeg

Jeg elsket heller ikke bøkene pga av sexen, det var ikke det jeg husket når bøkene var lest ferdig. Syns det var ei utrolig fin kjærlghetsfortellng. Det var helt forferdelig når bøkene ble slutt, hadde faktis kjærlighetssorg :icon_redface:

  • 4 months later...
Skrevet

Jeg er en Matt Bomer fan til Christian rollen! :):):):):):) Han kan se søt og sårbar ut samtidig som han kan se kald og streng/sint ut! :)

Skrevet

Syns Alexis Bledel passer perfekt. Men hvem fyren skulle vært, har ikke snøring...

Steve Peacocke er jo så lekker at jeg hadde tatt han på et sekund på ren impuls. Men han passer ikke som Christian. :lol:

Så altsåe.... Alexis! :D

Er jeg den eneste som gliser som en forelska 14åring når jeg ser ham forresten? :drool:

full_left_column_StevePeacocke_PLAYS_Bra

Skrevet

Syns Alexis Bledel passer perfekt. Men hvem fyren skulle vært, har ikke snøring...

Steve Peacocke er jo så lekker at jeg hadde tatt han på et sekund på ren impuls. Men han passer ikke som Christian. :lol:

Så altsåe.... Alexis! :D

Er jeg den eneste som gliser som en forelska 14åring når jeg ser ham forresten? :drool:

full_left_column_StevePeacocke_PLAYS_Bra

Han minte meg om en ung Hugh Grant som ikke skjeler :lol:

  • Like 1
  • 4 weeks later...
Skrevet

Skal man tro det som står på Fifty Shades, så ser det slik ut:

"Anastasia Steele" - Dakota Johnson og Charlie Hunnam som Christian Grey

Johnson-Hunnam-50-Shades.jpg

1271574_394756363979844_1078019922_o.jpg

Kommer over Charlie som Christian, men litt usikker på Ana :ahappy:

  • Like 1
Skrevet

Skal man tro det som står på Fifty Shades, så ser det slik ut:

"Anastasia Steele" - Dakota Johnson og Charlie Hunnam som Christian Grey

Johnson-Hunnam-50-Shades.jpg

Neineineinei, hun er ikke slik jeg ser for meg Ana i det hele tatt! Ikke Charlie som Christian heller egentlig, men det kan kanskje funke. Men jeg ser ikke for meg noen andre enn Alexis Bledel jeg, altså. Usikker, men sta, søt men ikke strigla, lys porselenshud, store øyne. Hallo.

Skrevet

Jeg synes Charlie var en perfekt Christian, iallfall sånn som han var på det nederste bildet. Ana - litt mer usikker, men med litt mørkere hår så kanskje ...

  • Like 1
Skrevet

Seriøst - drit i hårfargen.... han her er så lekker han at det gjør vondt langt inn i sjelen - og han er sånn passe "bad ass" - og blir det film og han får rollen så skal jeg sove på fortauet for å få premierebiletter.... serriøst

Samme her, samme her!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
    • Hovawart er vel en vokterhund mer enn en gjeterhund, altså type hunder som går sammen med flokken og passer på dem. Det vil si at de er noe mindre førerorienterte og mer selvstendige, blant annet. Det er ikke fryktelig mange av dem i Norge, og de få jeg har møtt har hatt varierende gemytt, men det er lenge siden nå.
    • Ben snakk med jegere til høsten, og få legger av elg, hjort eller rådyr.  Til godbiter er det ofte billigere å kjøpe vanlig mat (ost, rent kjøtt osv.) og dele opp selv. Ellers er det en del oppskrifter på forumet her hvis du vil prøve å lage.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...