Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Prøv å legge ut bildet aleine først, og så legge til kommentaren. :)

Er ikke alltid det virker da heller, må gjerne prøve ørten ganger før det til slutt går :P

  • Svar 122
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Inspirert av andre over, samt min eigen uvilj til å spamme hundebilder for familie og (uinteresserte) vener, så ordna eg no ein eigen bikkjekonto, og lurte på det same som deg. Eg har android tlf, o

Jeg er så fjern noen ganger - hadde glemt at jeg la ut lenke her tidligere i dag, så når jeg plutselig fikk flere "X følger deg" på en gang, så begynte jeg å lure på om det var spammingskontoer på gan

Tror muligens min egen instakonto sakte men sikkert dør ut, mye morsomere med Leo sin

Skrevet

Bikja har bekka 1 år, men det blir no en del bilder av henne ut på instagram fordet :) Men det kommer nok litt andre diverse bilder og av og til :) Bare legg meg til: sandra_helgesen :)

Skrevet

Hashtagger du bildene?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja, prøver i hvertfall, men instagram krangler jo litt da, så noen andre på insta som hadde samme problemet om dagen.

Skrevet

Ja, prøver i hvertfall, men instagram krangler jo litt da, så noen andre på insta som hadde samme problemet om dagen.

For man kan ikke ha mer en 30,hashtags så da komme ikke kommentaren :) om det er det problemet, så prøv med færre hashtags ;)

Husker ikke om det er 30, men det er iallefall et maksimum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skrevet

For man kan ikke ha mer en 30,hashtags så da komme ikke kommentaren :) om det er det problemet, så prøv med færre hashtags ;)

Husker ikke om det er 30, men det er iallefall et maksimum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Er nok noe annet som er problemet, for helt rene kommentarer funker ikke og heller ikke med 5 hastagger ;)

  • Like 1
Skrevet

Åh så mange følgere jeg fikk! Moro! :D Følger tilbake!
MEN: Jeg fikk ny mobil i kveld! Hvordan får jeg lagt til Instagram kontoen min? ? ? iiiiiiik... Det er en Samsung mobil og jeg hadde en sony mobil. Prøvde å søke etter instagram på Samsung apps, men fant ikke. :o plis help!

Skrevet

Legger til en haug fra sonen nå i kveld :D med Leo sin konto som er leolapphund, så er bare han/meg om noen skulle lure på hvem som la seg til som følger :lol:

(Blir glade for tilbakefølgere :aww: )

Skrevet

Nei, er så kreativ at jeg har 2*understrek på hver side. :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da finner jeg deg ikke (jeg vil følge shibaer :aww::lol: ) for når jeg søker opp med _ på hver side kommer det bare opp en som har _ og :heart: på hver side :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Var ingen av dem fine?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...