Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvilket bilde beskriver din hund best?


Recommended Posts

Skrevet

Fra AN.. Hvilket bilde beskriver din hunds personlighet best?

Mana er definitivt en happy, go lucky hund. ALT er morro, ALLE er snille, og verden er et supert sted! Null bekymringer og man kan gjøre som man vil! :D Så når hun får et tryne som dette, et skikkelig gliiiiis, da vet jeg at hun storkoser seg! :D

IMG_3547.jpg

  • Like 2
  • Svar 56
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet

Nansen:

207853_10150569278860217_7489509_n.jpg

Dvs: glad i å trene, fryktelig søt, bruker mye tid på å tenke og grunne over ting - men litt mentalt utfordret :lol:

Scala:

8266151033_df77087057_z.jpg

Strålende glad og energisk, innmari søt og morsom men litt dårlig fokus ennå :lol:

  • Like 5
Skrevet

Det er mange som beskriver ham godt, han er tross alt en meget unik og sammensatt hund, men jeg tror ett av dem må være dette iallefall, smiletrollet mitt! Alltid blid og fornøyd. (Men han smiler jo i situasjoner han ikke er så fornøyd heller da, for å sjarmere seg ut av dusjing eller kloklipping f.eks. herregud, det må jeg få filmet så dere får se, det er urkomisk.)

tira-morgentur-010.jpg

  • Like 4
Skrevet

3810640865_a1a49cba41_b.jpg

Hahaha fantastisk! Jeg satt og tenkte på hva slags budskap du ville få frem ved å vise et bilde av en gylden labrador istedenfor din egen, men så så jeg Luna... og skvatt litt og faktisk, litt som når jeg ser på videoer som er laget for å skremme.

  • Like 1
Skrevet

253057_484524361560764_448289870_n.jpg

Kidnappa bilde frå Carro92, men detta beskriver vel litt av usikkerheten hennar.

525145_10152201002310468_815616871_n.jpg

Og her kor glad og lykkeleg ho kan vere rundt kjentfolk-/ dyr i frie omgivelsar :)

Skrevet

Tuva, ikke helt god i nøtta...

IMG_0357.jpg

IMG_9861.jpg

Trym, en livsnyter som elsker å kose.

IMG_9999.jpg

IMG_9503.jpg

Bodil er en prinsesse som ikke alltid oppfører seg som en.

IMG_9965.jpg

Men som regel sitter hun å skuer overlegent ut over kongeriket sitt.

IMG_0715.jpg

  • Like 2
Skrevet

Står mellom to bilder, så poster begge :P Tavi er sikkert verdens trøtteste sak, men denne dagen tok hun kaka. Hadde henne med meg på jobb, inne på basen (jobber i hjemmetjenesten). hun hadde aldri vært der før, masse ukjente folk rundt - og Tavi legger seg ned og SOVNER... Veldig utrygg valp.

69426_4038755851461_1149007041_n.jpg

Men sånn jevnt over er hun veldig uskyldig, og veldig "sorry" og glad i lekene sine :P Skikkelig baby.

539102_3739197202682_1111219017_n.jpg

Skrevet

Dette må vel beskrive Chingu best, alltid i farta. Løpe løpe løpe..skulle trodd det var mynde i henne hehe.

530494_10151103050540771_1309112908_n.jp

  • Like 3
Skrevet

Dette bildet synes jeg oppsummerer Vinnie, min første hund, veldig godt. Utrolig leken, masse energ, alltid glad og ekstremt fokusert. "Mor, skal vi leke? Leke? Leke nå?"

197549_18081561720_5832_n.jpg

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...