Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Heisann!

Min bror sin jobb har laget ett youtubeklipp, nå bare på morro prøver de å å nå 1000 likes (så det kommer på på newsfed til random folk oftere)

Kan sonisene hjelpe? Hele filmen må sees, med om dere velger å bare se den i bakgrunnen eller hva er opp til dere! Vi blir bare kjempe glad for litt hjelp :)

Jeg tenkte jeg kunne legge den ut her siden sonenånden pleier være ganske så herlig å ha med å gjøre :heart: Takk til dere som gidder kaste vekk 6 minutter på dette ! :D:flowers:

  • Like 1
Skrevet

Sett... så faktisk noen kjente der :D

Mine to siste arbeidsgivere var kunder der og tidligere kolleger har jobbet/jobber der. De er kjent for kvalitet og jeg tror det er en god arbeidsplass. :)

Skrevet

Sett... så faktisk noen kjente der :D

Mine to siste arbeidsgivere var kunder der og tidligere kolleger har jobbet/jobber der. De er kjent for kvalitet og jeg tror det er en god arbeidsplass. :)

Kjenner vel ikke min bror da? :P:lol: Det er han som skriver mailen :D *glis*

Guest Kåre Lise
Skrevet

Coolt men du får hilse si jeg måtte heeelt inn på hjemmesiden for å se at de faktisk bruker SolidWorks. :heart::thumbs:

Skrevet

Coolt men du får hilse si jeg måtte heeelt inn på hjemmesiden for å se at de faktisk bruker SolidWorks. :heart::thumbs:

Dvs?

*uvitende lillesøster som er supernysgjerrig*

Takk dere!

Guest Kåre Lise
Skrevet

Dvs?

*uvitende lillesøster som er supernysgjerrig*

Takk dere!

Tjenester står godt forklart der og bildene sier jo "litt" . :)

EngMM10.JPG

12inch%20compleate%20assy.JPG

Bruker SolidWorks selv og har flere sertifiseringer, Gotta love it.. :heart: leketøy for gutta.. Produktdesign, konstruksjon, prototyping osv. Fullt funksjonable modeller i 3D til å gå i produksjon.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...