Gå til innhold
Hundesonen.no

Stockholm Hundmässa / Svensk vinner, 15. - 16. desember


SandyEyeCandy
 Share

Recommended Posts

Da har jeg bestilt hotell, send inn stamtavlen på mail til SKK, og i morgen skal jeg bestille togbilletter! Det blir en lang togreise. Først 7 timer til Oslo, deretter 5 timer til Stockholm. Puh! :P Jeg skal ha med godt med underholdning da!

PS, jeg har et dobbeltrom, så om en hyggelig sonis vil bo i lag med meg, Blondie og Pim så er du velkommen :)

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 133
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

AVREISE SVERIGE OM NOEN TIMER. Shit assa, jeg er stressa for å ikke huske alt..

Ingvild, du har ikke en junior med god sjanse for å ta juniortittel hvert år!

Se.. Jeg blir sakte men sikkert fornuftig... Shit Ass... :-P

  På 11/1/2012 at 8:03 PM, MegaMarie skrev:

PS, jeg har et dobbeltrom, så om en hyggelig sonis vil bo i lag med meg, Blondie og Pim så er du velkommen :)

Hvis jeg er hyggelig nok så vurderer jeg det... Jeg har skikkelig beslutningsvegring! Det hadde vært en perfekt start på juleferien å dra bortover, men det er liksom ikke gratis. Og jeg har liksom litt knapt med penger nå. Men åh, som jeg vil! Hvor mye hadde det evt kostet å kjøpe meg inn på hotellrommet ditt? Og når har du det fra og til?

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  På 11/1/2012 at 8:38 PM, Ingvild skrev:

Hvis jeg er hyggelig nok så vurderer jeg det... Jeg har skikkelig beslutningsvegring! Det hadde vært en perfekt start på juleferien å dra bortover, men det er liksom ikke gratis. Og jeg har liksom litt knapt med penger nå. Men åh, som jeg vil! Hvor mye hadde det evt kostet å kjøpe meg inn på hotellrommet ditt? Og når har du det fra og til?

Klart du er hyggelig nok :D De fleste soniser er nok hyggelige nok :)

Sendte deg PM. Jeg syns du skal dra :D Som du sier selv, perfekt start på juleferien!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Er det noen som kjører bortover og som har plass til Ingvild+Geo hjem igjen? Helst på søndag ettermiddag/kveld. Jeg betaler selvfølgelig min andel av bensinpengene og kan godt kjøre om forsikringen tillater det (jeg er 22 da). Toget jeg helst vil ta hjem igjen på søndag er fullt, så nå prøver jeg å finne andre alternativ. ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 weeks later...

Har dere fått PM og startnummer på mail? Har ikke fått noe jeg. :(

Men det er i alle fall 22 påmeldte kelpier, dvs en mer enn hva det var på D4A. Kan jeg håpe på at det ikke blir flere juniorhanner enn det var på D4A også, kanskje? :whistle: (Der var det vel bare en om jeg ikke husker feil.)

Det skal gå 41 finske lapphunder i ringen før oss, det er i grunnen greit. Da blir klokka mange nok til at Geo får ned pulsen og kanskje til og med klarer å ha beina relativt plantet på jorda, og samtidig burde vi rekke toget hjem helt uten problemer. :)

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

80 papilloner :o

Det blir tøff konkurranse. Godt jeg også reiser for opplevelsen sin skyld :aww: Så håper vi Geo redder æren vår om ikke vi får til noe, siden han og Ingvild blir reisefølge og samboere med oss den helgen :) Nå er jeg spent!

Men jeg fikk skrevet ut hele sykejournalen til Blondie hos veterinæren. Det er vel greit nok som en attest, men veldig rotete da? Det står jo ihvertfall at hun er operert og de skjønner vel da at det er derfor hun er barbert?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Er ikke schæfer en sosial stor malle? Hodet skrudd riktig på har vel ingen av dem, og med den helsa blir det aldri schæfer her i huset, selv om det er mange flotte.
    • asså, hadde jeg kun hatt meg selv å tenke på så hadde jeg nok skaffet meg malle. Jeg liker hunder som er litt små gale eller litt spesielle 😂🙈 Men mtp mannen, familie, skaffe pass til hunden, håndtering, osv osv 😂 … så vurderer jeg også schæfer. Men drømmen er en sosial stor malle med hodet riktig skrudd på 😄 Tror egentlig kull og oppdretter er mer avgjørende enn rase akkurat nå. Men det blir nok ikke før sommeren 2027 uansett. Så har god tid. 😊 hvor er din fra? 
    • Jeg leser og leser på disse brukskravene, men kan noen forklare meg med teskje hva en korthåret collie må ha? Og er det det samme som fks i Sverige?    Vi ønsker og jakte cert I Sverige, men da må brukskravet være på plass - jeg har fått det forklart- men jeg forstår like lite 😂
    • *Dobbelpost fjernet*
    • Ble utsatt for Evighetshunden/ (Tasseladden) på Instagram og ble syk av dårlig samvittighet for å fore med ~50% Farmina, som jeg trodde var et BRA for, men som hun rangerer nær bunnen, marginalt bedre enn RC og Hills. Føler meg bedre nå, etter å ha undersøkt litt om Købers, som hun mener er veldig mye bedre. Råfor på hennes måte er uaktuelt av praktiske årsaker, og pga trening foretrekker jeg minst 50% tørrfor.  Den nagende dårlige samvittigheten mtp hundens velvære i alderdommen, der riktig kosthold gjennom livet gjør en massiv forskjell.. Gjør det egentlig det? Golden retrieveren jeg vokste opp med på 80-90-tallet ble foret EKSKLUSIVT på Pedigree fra REMA. Han fikk mørk kokesjokolade som godbiter. Han var sunn og frisk og sprek og aktiv og glad til han var 12 år før han som eneste tegn på alderdom fikk vondt for å gå ned trappene fra 4. etg i blokk. Han ble avlivet som  13-åring fordi han ble syk av sorg da faren min, hans best buddy for life døde, og han var såpass gammel, så.. Pedigree, fra REMA, hele livet.  Jeg sier ikke at det er et bra for, jeg bare nevner det for å hjelpe om andre sliter med for-og-helse-angst.  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...