Gå til innhold
Hundesonen.no

Heisann!!


Lana

Recommended Posts

Skrevet

Har vært innom her en del ganger og så nå var det på tide at jeg endelig registrerte meg her på hundesonen.

Jeg heter Rebecca og er for øyeblikket 21 år. Har alltid vært veldig glad i dyr, og interessen har falt på hund og hest. Jeg har også en stor interesse for atferdbiologi (etologi).

For tiden er jeg student og jobber litt ved siden av.

Synes mange av dere har så flotte underskrifter og bannere! Det må jeg lære meg....!!

Skrevet

Hei og velkommen :)

På hjemmesider kan du jo spørre om noen kan lage banner til deg, det er vanskelig å lære bort å lage, men for all del, det er Helt sikkert noen som er flinke til å lære bort det.. :)

Skrevet

Hei og velkommen!

Bare spør om du lurer på noe ;)

God jul og godt nyttår :)

Banner og bilder er null problem å få hjelp med om du spør under Hjemmesider, emnet ganske langt nede på siden :(

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...