Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Takk! :)

Ser at facebook dreper kvaliteten, de er mye skarpere på dataen min altså.

Og Ia, det er koselig og høre, jeg er nemlig veldig lite fornøyd for tiden (aldri vært missfornøyd før, så det føles rart), hehe :)

Skrevet

Kjempestilige! :D

Men hva har skjedd med dette? Ser ut som hver hund er klippet ut i en firkant og flyttet på? Var liksom veldig røfft gjort, skygger og alt har det jo gått surr i? Synd, for ellers var bildet råstilig :D (men er kanskje en forklaring på dette.)

523492_10151902197090311_1142883949_n.jpg

  • Like 1
Skrevet

Dataen her er så himla treig nemlig, men så skal jeg ha en del av dissa bildene på veggen og vil at de skal se så bra ut som mulig så jeg begynte å skulle fikse med gav opp og lasta opp feil, det er ikke gjort noe mer med enn å flytte litt på hundene altså, de står ved siden av hverandre. Skal ordne bildene på en annen data før de skal på vegge ser jeg, haha :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...