Gå til innhold
Hundesonen.no

Andre forumer


Jankaa
 Share

Recommended Posts

Hundesonen for det meste, ellers sniker jeg innom kvinneguiden for å le litt, forumhest, samt et par kaninforum. Og så hender det jeg er innom Canis bare for å holde meg oppdatert på galskapen :rofl:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Samme her! :lol: Pluss et par interessante underforum. Men på KG går jeg aldri inn på Kjæledyrdelen, ooorker bare ikke alle de uvitende idiotene :lol:

Det hun sa!

Men er kun her jeg skriver. Leser kun på KG.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Michellus

Jeg var aktiv på jfash.net (japansk gatemote) når den eksisterte. Ellers er det sonen da vettu. Noen ganger leser jeg "sex og samliv"sidene på kvinneguiden, DET synes jeg er morsomt :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg leser på reptilfreaks, fordi jeg synes reptiler er sykt fascinerende, men siden jeg har veldig lite peil selv poster jeg ingen ting. Har også bruker på ett større engelsk literaturforum, men har ikke vært der på flere år.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvis det funker med 50/50 kan du jo da bare fortsette med det. For helgeturer går det jo fint å ta med i kjølebag, det gjør ikke noe om det tiner så lenge det blir spist innen en dag eller to. Men ville prøvd forsiktig med et annet tørrfôr som er beregnet for valp.
    • Av praktiske årsaker, skal ha med hunden på flere reiser uten fryser. Tenker å gi blanding av vom og tørrfor på sikt.  I tillegg liker jeg å bruke deler av måltidene til trening på tur, noe som er vanskelig med råfor...  
    • Tispen min er 10 måneder nå.  Meget omgjengelig familiehund. Mjuk pels og gemytt 🤣. Lettlært. Nydelig vakker. Perfekt størrelse.  Vi driver med blodspor og lydighet.  Grua meg mest til pelsstell når jeg vurderte rasen, ja snø i pelsen er irriterende, men jeg må lære meg å huske å bruke riktig tøy 🙈 Koser meg overraskende med å klippe og stelle pelsen.  Jeg har dessverre vært ekstremt uheldig med sykdom på henne, men slik jeg har forstått det er dette en sunn rase med få plager.   
    • Blir spennende å følge med videre!   
    • Skuldrene er sånn som på høyre bilde. 
×
×
  • Opprett ny...