Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvaslags ps3/xbox/pc-spill spiller du?


Recommended Posts

Skrevet

Jeg spiller Batman Arkham Asylum og Batman Arkham City til PS3 :cool:

Til x-boxen spiller jeg egentlig ikke noe annet enn Rock Band, og pc-en går det mest i sims3 og SimCity

  • Svar 251
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

I love me some red dead redemption (på ps3). Er en slik tråd her ett eller annet sted, med anbefalinger. Skal se om jeg finner. edit: http://hundesonen.no/forum/topic/52122-spill-tips-til-bra-og-adva

De jeg spiller til vanlig: World of Warcraft - Spiller på Kazzak EU, horde (pandaria snart ) Diablo 3 Starcraft 2 Hele Anno serien (mest 1404 Venice og siste selvom den var litt annerledes enn de

Så kjekt! Mange med spillinteresse ser jeg Noen som har prøvd League of Legends? Vurderer å begynne med det, hehe Diablo 3 gleder jeg meg til å prøve! Må dessverre vente litt, da jeg ikke har pc s

Skrevet

Jeg spiller Batman Arkham Asylum og Batman Arkham City til PS3 :cool:

Til x-boxen spiller jeg egentlig ikke noe annet enn Rock Band, og pc-en går det mest i sims3 og SimCity

Skrevet

Akkurat nå spiller jeg Assassin's Creed 3: Liberation på PS Vita og Assassin's Creed Revelation på PS3, skal skaffe resten av spillene i serien snart også :)

Skrevet

Spiller Diablo (II LoD, såklart) utrolig mye, har spilt det jevnt og trutt i flere år nå, og har ingen planer om å stoppe til jeg har nådd Matriarch på alle charactersene. Har også noen hevy perioder i ny og ned med The Sims 3 og Zoo Tycoon 2 :)

  • 6 months later...
Skrevet

Jeg må si jeg har veldig mange spill, samt konsoller, men spiller nok mest Nintendo. Nintendo 64, Nintendo Wii U, Nintendo DS/3DS er nok de konsollene jeg bruker mest om dagen. Super Mario-, Zelda-, og Pokémon-seriene er nok de jeg spiller mest av! :lol:

  • 5 weeks later...
Skrevet

Jeg fant ingen tråd om det, og som gameren jeg er måtte jo jeg opprette en! :P

Det jeg lurer på er da; er det noen som spiller her? :) Alt fra Wii Fit til The Sims til World of Warcraft!

Selv spiller jeg følgende, sporadisk (hehe):

The Elder Scrolls: Oblivion

The Elder Scrolls: Skyrim

Alt av The Legend of Zelda

Assassins Creed spillene

Dead Space 1 og 2

Dragon Age serien

Mass Effect serien

ALT av Mariospill!

... Og selvsagt, min store guilty pleasure - The Sims 2: Pets icon_redface.gif

Kom gjerne med anbefalinger av spill viss du har! :D

Last of us (Ps3) er forferdelig bra..

Skrevet

Spill som spilles (spiller kun PS3!):
- Skyrim
- COD: Modern Warfare 3
- COD: Black Ops
- COD: Black Ops 2
- The Amazing Spider-Man
- The Sims 3 :ahappy:

SER FREM TIL

- Grand Theft Auto V
- Beyond: Two Souls
- Call of Duty: Ghosts

Skrevet

Dragon Age :wub:

Kan ikke vente til Inquisition kommer!

For tiden spiller jeg Skyrim, The Lord of the Rings Online eller Mass Effect 3 Multiplayer. Men har tenkt å starte en ny runde Morrowind i helga.

Skrevet

Dragon age skuffet litt. Diablo også. Skyrim også ble sånn man gadd ikke mer.

Alle assassin qreed har vi spilt ut. Ellers går det i anno serien, indie spill, wow og sc2, for øyeblikket. Vi har alt for mye spill. Flere DVD hyller fylt med ting. Black and white f. Ex :-D

Skrevet

Får ikke så mye tid til spill for tiden egentlig, men satser på at det blir mer tid til dette etterhvert! Forøvrig henger jeg litt for mye igjen i barndommen min, og har verken testet ut Skyrim eller noen av den type spill :lol: GTA syns jeg er gøy, men ikke noe jeg spiller fast, det samme gjelder Sims. Med andre ord; jeg er forsatt frelst av min eldgamle Nintendo 64 som fungerer enda :wub: Og det er vel det jeg spiller for tiden når jeg først har tid, og der går det i:

- Banjo Kazooie (Tooie også, men 1ern er best!)
- Pokemon Stadium
- Mario Party
- SuperMario
- Donkey Kong
- MarioKart
- Zelda (ikke så mye da det er samboeren sitt :P )

Ellers elsker jeg PS2 jeg da, og der går det i hovedsak med Sly Cooper-spillene. Elsker også min Nintendo DS (den første), som dessverre jeg var uheldig med og nå funker den ikke :cry: Og jeg nekter plent å bruke de nyeste modellene :sleep: Men der gikk det mye i Pokemon og Nintendogs :lol: Og litt data nå og da, og da går det i Sims eller Wolf Quest. Har ellers en spillegal type, som vil gjerne ha meg med på noen av spille sine, bl.a. Minecraft, men jeg får se hvordan tiden blir fremover nå med skole - jeg spiller jo så lite fra før av liksom! :P Men jeg er veldig glad i å spille da!

Guest Michellus
Skrevet

Omg black and white :wub:

Her går det mye i Assassin's Creed I, II, Revelations, Bloodline og III om dagene. Altaïr in my :heart: forever

Skrevet

Venter mest på Pokemon X & Y nå :D Og i mellomtiden skulle jeg kjøpt Fire Emblem Awakening...

Dragon Age

Disgaea

Assassins Creed

Jazz Jackrabbit 2 (blir aldri lei)

Settlers II Gold edition

Prince of Persia

Mario

God of War

Skrevet

På PC så spiller jeg WOW innimellom. Kazzak - Horde.

Ellers på xbox er det Soul Calibur IV og V, prøvd borderlands litt også.

På ninentdo DS spiller jeg nå fortiden Pokemon Black. Skal hente de to andre spillene mine som er i Haugesund neste uke, så jeg kommer meg videre der og :D

Skrevet

Favorittspill:

Minecraft :wub:

Skyrim - PC

Sim City 5
De tre spillene vil jeg ikke tenke på hvor mange timer jeg har spilt en gang... Men er vel over 500 timer... :|:icon_redface: Har satt opp spillforbud på minecraft og sim city nå frem til ferie... :sleep:

Okami Wii - Elsker dette spillet, og kontrollerne på wii passer supert til det

Super Mario Galaxy - Liker best det første, full pott for min del.

Zelda skyward sword - Veldig veldig bra..

Pokemon på Ds.

Ellers liker jeg godt alt av mario, zelda, donkey kong, plattformspill, og diverse andre. :P

Skrevet

Nå går det i Morrowind igjen. Med graphic overhaul og high-end PC så er det utrolig hvor fantastisk et så gammelt spill kan se ut!

Sent from my C6603 using Tapatalk 4

  • 6 months later...
Skrevet

"Bumper" denne tråden jeg, da jeg ganske nylig har kjøpt meg en PS3. Spilte ganske mye når jeg hadde en "ok" stasjonær PC (for sånn +10 år siden) - Civlization, Black and White, Zoo Tycoon. Quake, Unreal Tournament, GTA.

Nå, sammen med PS3'n, kjøpte jeg GTA V - og har brukt endel timer på det, ja.. Dessverre er jeg ikke så flink til det, så ALT tar jo sånn kjempetid å få til - men det spiller jo ingen større rolle, da har jeg jo bare lenger tid å "drømme seg bort" i spillet, liksom.

Men her for en måneds tid siden kjøpte jeg THIEF på utgivelsesdagen - og DET klarer jeg bare ikke å la være å "besøke" nærmest daglig (og veeeldig mye i helgene). Passe spennende, litt skummelt, så stressende man "lar det være" og ikke minst et spill som man føler er veldig greit å ta det meget, meget rolig for å gjennomføre. Har bare siste "kapittelet" igjen, men venter med vilje på å starte det da jeg koser meg nå med å snike rundt og gjøre ALT annet spillet har å tilby i sin åpne verden.

Veldig avslappende å kunne sitte og glemme bort hverdagens mas og tjas med et godt spill, synes jeg. På en måte som en god film - bare man får være med å bestemme litt selv på en måte.

Susanne

Guest Michellus
Skrevet

For tiden spiller jeg Skyrim også har jeg runda Scribblenauts. Jobber også med GTA V på xbox. På ønskelista sitter Thief og gjør narr av meg, så misunnelig @SusanneL :(

Skrevet

TES: Online ble jeg så skuffet over i betaen :(

Men mine yndlingspill er WoW - Zenedar Horde. Bikkjen min er oppkalt etter main character :icon_redface: Men spiller mye mindre nå ja nettopp pga. hunden :P

Minecraft, Skyrim, GTA serien, Pokèmon Y, Zelda, men går mest i Ocarina of Time og Twilight Princess der. Ah jeg tror jeg må spille litt wow i kveld! :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Kan noen andre ta ham med ut når du kommer hjem?  Altså, når du kommer hjem, ignorere ham til du har fått tatt av deg og satt deg ned. Om han så begynner å mase om å få komme ut, at noen andre tar ham med ut litt. Det kan nok ta en del tid å snu denne adferden.  Det har jo også mye å si hvem som fôrer, går tur og trener med en hund. Gjør du det meste der, eller varierer det? Kan noen andre ta mer ansvar? 
    • Jeg har litt utfordringer med whippet hannen min på 5 år. Det er veldig tydelig at jeg er hovedmennesket til hunden, han søker til meg, det er meg han blir mest glad når kommer hjem men det er også meg han maser mest på. Jeg jobber langvakter, og når jeg er på jobb så er hunden helt rolig. De andre i huset forteller at han ligger å slapper av og er rolig og snill stort sett hele dagen. Når jeg kommer hjem blir han jo veldig glad for at jeg kommer, men jeg får nesten ikke satt meg ned før han  begynner med klynking/gråting og skal ha meg med ut - jeg tar han da som regel med meg ut, selv om de hjemme forteller at det ikke er lenge siden han var ute. Etter vi har vært ute, så kan gjerne klynkingen fortsette litt, og det kan til tider også være klynking på natten. Akkurat nå er vi i en ekstra tøff periode, da det er løpetid på byggefeltet og hannhunden har det veldig tøft, han spiser nesten ikke og sover ikke - noe som igjen gjør at jeg heller ikke sover, for jeg må være med han for at han ikke skal holde hele huset våkent om natten. Jeg har tilbrakt nettene på et rom med han i bånd og med hørselvern på for å få sove. Jeg begynner å bli rimelig desperat 🙈😭 Jeg har avtale med dyrlege om å prøve ut kjemisk kastrasjon, slik at vi kanskje kan slippe dette igjen. Men jeg er også redd for at han skal reagere dårlig på det - at han kanskje blir mer klynkende og "masete". I kveld når jeg kom hjem fra jobb så har jeg ignorert hunden, jeg har vært ute med han, men ikke "snakket" til han eller anerkjent han på annet vis, det føles ikke bra men tenker kanskje at det er noe jeg bør gjøre i en periode? Er dette helt feil tenkt av meg? Noen som har råd og veiledning for å kanskje få en litt mer selvstendig hund når også jeg er hjemme?
    • Bare det at noen har tenkt tanken er for meg helt på trynet. Og det er en herlig ironi i at de ikke tester produktene sine på dyr, men selger til dem... Hjelpes, hvem er disse folka😄
    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...