Gå til innhold
Hundesonen.no

Nellyvill's Just a Flirt. Jäger


Recommended Posts

  • Svar 278
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Får ikke quoted, men han er litt for mørkt tegnet i ansiktet I morgen fyller han 14 måneder og han fortsetter å sparke godt fra seg i ringen! For to uker siden stilte han på en dobbelutstilling

NÅ kommer Jägerspam! :wub: Boing! Helt! Bein! Snø! Hoppsann!

HURRA, Jäger er FRI for HD (A)!!

Posted Images

Skrevet

Å herreguuud, hva skal man med bamser når det finnes sånne da?! :heart:

Helt enig,han ser ikke ekte ut. Meeen det er han i høyeste grad :heart: :heart:

Weeee! Endelig! Så fantastisk søt :heart:

Jeg elsker når de har mye brunt i ansiktet!

Gratulerer :bananas::hyper::wub: :wub: :wub: :wub:

Jeg er også veldig glad i sånne mørke skjønne fjes :wub: :wub: . Tusen takk!!

Skrevet (endret)

Han er ikke redd noe og har tatt huset med storm :berner: :snuser: :dog_running: :berner: :dog_running:mer lik de grå der enn den som ligger og logrer.... :heart:

Endret av Toril
  • Like 3
Skrevet

En herlig liten fyr! :wub:

Du og Mona har sannelig vært heldige som fikk kjøpe den juvelen der. :)

Det finnes ikke noe herligere enn Bernervalper. :berner:

..og så flott at de voksne gutta liker han også. Et flott trekløver du har der, Toril. :)

  • Like 1
Skrevet

Å så utrolig nydelig Toril! Får lyst til å mose flat den lille bamsen :)

(Stusselig uten ytrykksikoner på telefonen)

Skrevet

Han er bare så søt, altså! Og veldig fint å se Gross så leken og fin ved siden av. :wub:

Veldig leken og glad igår.... Idag er det litt mer sånn...skal ikke noen hente han der styggen snart a?????? :barfy::x:devilbanana:

  • Like 1
Skrevet

Veldig leken og glad igår.... Idag er det litt mer sånn...skal ikke noen hente han der styggen snart a?????? :barfy::x:devilbanana:

Aiko hilser til Gross og sier at det bare er å resignere og gå i gang med kjærlig reinhold av knerten så fort som mulig, for de kommer gjerne for å bli, og hvis en lærer dem å ligge rolig mens en klemmer dem fast med forpoten mens de er bebiser, så funker det i den vanskelige tenåringsperioden også. :P
  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • De springende og cokerne jeg har vært borti har samtlige vært veldig god med nesen. Litt for opptatt av å bruke nesen til og med, til frustrasjon for eiere som vil drive med lp. Men hvorfor ikke bare bruke en av de dere har? De burde jo duge i massevis? Viss ikke så har man jo alltids working utgaven av både cocker og springer som ett alternativ.  
    • Nei. 😆 jeg takler ikke hund som lukter "parfyme" fra sjampo etter vask. Sykt kvalm å "feil"/kunstig lukt.
    • En selskapshund, "fuglehund" og en vokterhund.. 3 veldig forskjellige hunder i både størrelse,  type og bruksområde.  Hva lurer du på mer spesifikt? Det er ganske omfattende å skulle beskrive 3 hele hunderaser på generelt grunnlag.
    • Jeg tenker nok at dette handler mer om hvordan du samhandler med hunden enn om.at du er hovedmennesket.  Du synes synd på hunden og vier sikkert mer oppmerksomhet til disse uønskede dillene og når det hjelper å mase så maser man mer.  Sørg for at hunden får det den trenger, helst før den maser selv. Når man vet at hundens behov er dekket så kan man helt fint ignorere eller bare be den kutte ut å gå å legge seg.  På siden av det hele, hvorfor er du alene ansvarlig for at alle de andre i huset ikke skal forstyrres av denne hunden? Er den bare din? Og hvorfor ikke bare legge den på stua eller så skjermet som det går an å få det fra soverom?    Kommer du hjem fra jobb å ingen har vært på skikkelig tur med han så er det antagelig greit å bare gå ut først som sist, det har iallefall jeg alltid gjort. Gå en passelig tur, deretter inn å slappe av med god samvittighet. Å få de andre til å hjelpe til mer er nok en positiv ting for deg og skulle bare mangle, men det alene vil ikke nødvendigvis fikse masingen,  det handler nok mer om deg.
    • Jeg er ute etter en hund som skal brukes til soppsøk, evt. blodspor.    Men hvilken hund skal man velge? Jeg har vurdert både springer og cocker spaniel, men syns kanskje at det er mange «pyntehunder» og ikke så mange med fokus på nesa. Ikke at det er noe galt i det altså! Man har selvfølgelig ulik bruk for hunden sin🙌  Jeg vurderer derfor andre hunderaser men vil gjerne høre andres erfaringer/ meninger om både spaniel og andre hunderaser.  Selv driver jeg med jakt, og har en Vorsteh og en tysk Jaktterrier. Jeg har erfaring med nosework, blodspor og litt ettersøk. Begge hundene mine krever mye aktivisering og stimuli. Derfor er jeg ikke redd for en hund som krever mye. Gjerne mellomstor eller liten i størrelsen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...