Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har sett/følger med på:

True Blood

The Vampire Diaries

Glee

Suits

Shameless (US)

Dexter

Nå er jeg helt "tom" Trenger seriøst noe å fylle skolten min mens jeg strikker på kveldstid! tips? :)

  • Svar 253
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Criminal Minds! Ingen over, ingen under, ingen ved siden.

Game of thrones - ingen over, beste serien som er laget. Verdt en titt, vil ikke angre The walking dead - ser du tror du ikke kommer til å like den, men det tror jeg du vil. Veldig bra handling, og

Jeg vil forresten slå et slag for NRK nett-tv! De har faktisk mye bra liggende, og alt er gratis, og man slipper å bryte loven for å få sett det. Det er kanskje ikke så mange tv-serier i samme forsta

Skrevet

Dette er de jeg følger med på, ser du ikke er into chick-serier, så da liker du sikker ikke de jeg liker :innocent:

Community

Cougar Town

Desperate Housewives

Gossip Girl :heart:

Greys Anatomy :heart:

Hellcats

Heroes

Mercy

Mike and Molly (kjeeedelig etter en liten stund synes jeg)

Private Practice (søsterserien til Greys)

Privileged

The Big Bang Theory :heart:

Two And A Half Men (den nye sesongen med Aston er helt genial)

også ser jeg på noen av de du nevner, True Blood er min absolutte favoritt :w00t:

Skrevet

Dette er de jeg følger med på, ser du ikke er into chick-serier, så da liker du sikker ikke de jeg liker :innocent:

Community

Cougar Town

Desperate Housewives

Gossip Girl :heart:

Greys Anatomy :heart:

Hellcats

Heroes

Mercy

Mike and Molly (kjeeedelig etter en liten stund synes jeg)

Private Practice (søsterserien til Greys)

Privileged

The Big Bang Theory :heart:

Two And A Half Men (den nye sesongen med Aston er helt genial)

også ser jeg på noen av de du nevner, True Blood er min absolutte favoritt :w00t:

Strøk ut de jeg har null interesse for :lol: De andre skal jeg sjekke ut! :D

  • Like 1
Skrevet

Jeg liker How I Met Your Mother, jeg. Det begynner å dra seg ut litt nå, men de første sesongene er herlige. :)

:icon_redface: Den serien jeg syns er mest kjedelig i hele halve verden :P det "skjer" liksom ingenting syns jeg... *føle seg vanskelig*

American Horror Story

The Walking Dead!

The Walkin Dead er ikke helt meg tror jeg, men skal sjekke ut American Horror Story! :D

Skrevet (endret)

Once upon a time.

Er visst bare 8 epd eller noe ute enda, men liker det jeg ser ;)

edit:

Glemte jo DOCTOR WHO! Beste serien i hele verden!

Endret av MaritaS
Skrevet

- The secret circle (basert på en bokserie skrevet av samme forfatter som Vampire Diaries. Foreløpig har de pause, og neste episode kommer 5. Januar)

- Switched at birth (kun halvparten av 1. sesong har kommet, desverre - og de har en pause som kommer til å vare en stund, virker det som..)

- Medium

- Cold Case

- The Closer

(- Teen wolf, som allerede er nevnt. 1 sesong har kommet, men de filmer sesong 2 i dette øyeblikk :ahappy: )

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Som sagt, få en instruktør til å komme hjem til deg og se situasjonene og få hjelp til et opplegg. Dette er en hund som trenger konsekvent gjennomgående trening og rammer i hverdagen. Men få utelukket først at det ikke er noe smerter eller andre ting som påvirker adferden også.
    • Men når jeg skiller dem så biter hun meg. Hun blir helt vill i blikket og i kroppen og alt. De kan aldri være alene sammen. Jeg kan heller ikke la hun være på ett rom og jeg ber hun bli når den andre er på andre siden av døra. Da løper hun og biter meg i bånda. Eller i armen. 
    • Jeg har kjøpt nye håndklær, nytt sengetøy, nødklær og et par mer brukbare klespakker fra Finn, men mange av de såkalt berikede klærne er helt unike og har høy affeksjonsverdi. Bl.a. den nevnte singletten, som var det første fairtrade sertifiserte plagget jeg fant. Original Max Havelaar, fra før de byttet navn til Fairtrade. Den kostet omtrent 250 kr for tjue år siden og har trofast holdt stand gjennom hver eneste sommer siden. Med alt arbeidet jeg har lagt ned i den nå, så er Gucci fast fashion for tacky træsh hoes til sammenlikning.  Fordi jeg har vært en så etisk bevisst shopper og bygget en garderobe jeg kunne gå moralsk rakrygget i, så er det ikke bare, bare for meg å handle nytt. Favorittbutikken Libe er nedlagt, og jeg liker ikke kolleksjonene de gode merkene (som Komodo og Monkee Genes) har for øyeblikket. Nudie har heldigvis jeans jeg liker, men utover dem ser det svart ut. Derfor velger jeg redde det som reddes kan.  Alt av ulltøy må byttes fordi proteinfibre går bokstavelig talt i oppløsning i høy pH. Ikke bare undertøy som ikke er så farlig hvordan ser ut, men affeksjonsverdi Komodo blazer, kåpe, skjerf og lue, kjole, skjørt og flere bukser. Det er virkelig en smerte å vente på plagg jeg vil ha fra de merkene jeg liker. Trendene for tiden faller ikke i smak. Nøstebarn har fortsatt de samme plaggene de alltid har hatt, men er selvsagt utsolgt for de riktige fargene.  Jeg drar det antakelig så langt at jeg demonterer en jakke vevd og sydd i Sverige, fra et svensk merke som gikk konkurs og ikke lenger tilbyr noe nytt, for å unngå skade elgskinnet på utsiden mens jeg renser innsiden.  ..ikledd pølsedrakt fra Biltema, fordi jeg ikke hadde nevneverdig lyst til å legge penger i kassa til noen såkalt grønn butikk da jeg trengte emergency beskyttelse mot klima etter den fanatiske grønnskallen fra den sekterisk klorofyllkommunistiske kloakken av ruspsykotisk økolååågiske fotsoldater fra MDG beriket både garderoben min og miljøet med det ufortynnede insektsmiddelet sitt. Biltema klær med pølsemotiv på var det mest aggressive motsvaret jeg kunne finne som traumeterapi. Made in China av helt ny polyester, fraktet fossilt fra andre siden av planeten og med bilder av svinekjøtt på. Jeg slo til og det føltes bra.     
    • Er det ikke bedre å kaste klærne og kjøpe nye, det burde dekkes av innboforsikringen? Litt jobb, men føles tryggere likevel?
    • Det hjelper også å legge den i glovarmt vann etter vask, for å drepe mikroorganismene før du tørker den hurtig et varmt sted med god ventilasjon. De formerer seg lett under tørkeprosessen om du ikke har kverket dem skikkelig. Vaskemiddel hjelper bare med å få hardføre mikroorganismer delvis ut av stoffet, det dreper dem ikke, mange blir sittende igjen, og vannet i maskinen holder ikke 60° lenge nok. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...