Gå til innhold
Hundesonen.no

Bilder av hvordan man legger ut bilder på sonen.


Recommended Posts

Skrevet

1. Først så må man lage seg en profil på f.eks. Photobucket.

1.jpg

2. Trykk så på Upload now knappen,så kommer du inn her:

2.jpg

3.Trykk på Select photos and videos,velg så ut hvilke bilder du vil laste opp. Vil du laste opp mer en et bilde,så hold inne ctrl-knappen på tastaturet

3.jpg

4.Nå laster den opp. Når den er ferdig kommer du automatisk inn i albumet.

4.jpg

5.Hold musa over bildet,så kommer det opp noen valg. Trykk på linken der det står IMG code. Trenger ikke høyreklikke for å kopiere.

5.jpg

6.Gå til der du skriver innlegg,høyreklikk og trykk lim inn.

6.jpg

Å så trykker du post (eller legger til flere bilder) :)

Hvis du skal laste opp bilder via. facebook gjør du slik:

1.Finn bildet du vil bruke.

7.jpg

2.Trykk så F5 på tastaturet,da endrer bildevisningen seg. Høyreklikk så på bildet å velg kopier bildeadresse.

8.jpg

3.Gå der du skriver innlegg,og trykk på bildeikonet.

9.jpg

4.Lim inn bildeadressen.

10.jpg

5.Bildet kommer da opp.

11.jpg

Du kan nå trykke Post eller legge inn flere bilder :)

Håper dette gjør det litt lettere for noen :)

  • Like 1
  • 2 months later...
Skrevet

Noen her som vet hvordan jeg får profilbilde? Det kommer "oppsto feil" hele tiden :S

Lagt ut bilder i forumet, men får det ikke til på profilen min.. Mulig jeg bare er dum som ikke forstår :huh:

  • 1 year later...
  • 1 year later...
Skrevet

Eg finner lenken til bildet i facebook på ipaden, men det er ikkje ein bildeknapp når eg poster/svarer på sonen slik det er vist her? Prøvde lime det inn i tekstfeltet og forhåndsvisning slik som eg gjer på photobucket men det virka ikkje.

Skrevet

Eg finner lenken til bildet i facebook på ipaden, men det er ikkje ein bildeknapp når eg poster/svarer på sonen slik det er vist her? Prøvde lime det inn i tekstfeltet og forhåndsvisning slik som eg gjer på photobucket men det virka ikkje.

Bruker du IPad? Viser ikke på min Ipad ihvertfall. Bare på pc. Litt irriterende.

Skrevet

hvordan få opp bilde når jeg bruker mobil og ikke data??

Tipper photobucket har en app som lar en laste bilder opp dit, og hvis ikke kan du bruke imgur.com :) De lager også ferdige bbkoder man kan klippe og lime inn her.

Skrevet

Bruker du IPad? Viser ikke på min Ipad ihvertfall. Bare på pc. Litt irriterende.

Ja, buker kun ipad no for tida. Oki då går det sikkert ikkje å bruke facebook bilder frå ipad. Tusen takk for svar. Det hadde vært lettare då der har eg allerede bildene, mens photobucket ikkje er noko eg normalt bruker. Men photobucket funker iallefall via ipad då :)

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...