Gå til innhold
Hundesonen.no

  

15 stemmer

  1. 1. Hvilken dag passer deg?

    • Mandag
      8
    • Tirsdag
      8
    • Onsdag
      8
    • Torsdag
      6


Recommended Posts

  • Svar 241
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Men skal vi si torsdag da? Hvem kommer?

Aner ikke hvordan været er i Oslo, men her bøtter det ned nå. Så håper ikke det blir sånn at alle plutselig trekker seg, for jeg tenkte å dra uansett.

Vi kommer uansett! Regn, torden, storm = Koste det av seg! Ingenting skal stoppe oss! Men blir en del idag da og det er gøy! Mye å trene på idag vi.. Er jo bare ei uke til mesterskapet!

Skrevet

Vi kan nok ikke være med hver uke, men de dagene vi kan få til er mandag og tirsdag.

Du må gjerne si ifra om du vil sitte på altså :) Kjører praktisk talt forbi på veien!

Ellers er jeg gjerne med en dag, men vanskelig med regn, rett og slett fordi jeg ikke har en bil som er innmari trygg på glatt føre. Kollektivtrafikk tar meg en time, og det blir litt mye å bruke to timer frem og tilbake.

Skrevet

Tror ikke det er noen som kan hver uke i utgangspunktet. Bedre at noen bare foreslår en dag innimellom og så får de som kan bli med eller noe? Synd at regnvær stopper så mange da.. Er bare vann liksom! :D Og bra trening å få trent litt i regn også..

Skrevet

Jeg kan nok ikke.. Eller det kommer på når for jeg har time hos optiker kl 19.30 og disse treningene bruker å drøye utover kvelden :P Men får se, for typen skal være hjemme da og da kan jo han kjøre meg, men hvis det blir fra 18.00 og utover så kan det bli knapt med tid.

Skrevet

Skal vi si torsdag denne uka da? Kl 18? For tar vi det tidligere vil det vel være vanskelig for noen å komme i tide? Jeg kan være der halv 6 og jeg altså.

Skrevet

Jeg kan nok også greie å være der til halv seks :) Da kommer vi ihvertfall! :) (Vi er på Ekeberg fortsatt?)

Skrevet

Hmf. Vi har rally og lydighetstrening på torsdag kl 18. Jaja, en annen gang da...

Hvordan er det forresten på "treningsområdet" på Ekeberg på søndag formiddager? Crowded?

Skrevet

Nå har Marianne og jeg akkurat bestemt oss for å starte lp sammen med alle schäferne 2. oktober, så her må det trenes! :D

Kanskje jeg dukker opp med Akita! :D

Skrevet

Hmf. Vi har rally og lydighetstrening på torsdag kl 18. Jaja, en annen gang da...

Hvordan er det forresten på "treningsområdet" på Ekeberg på søndag formiddager? Crowded?

Med tanke på at ingen av oss er der på søndager, så er det litt vanskelig å svare på det, altså. :P

Kanskje jeg dukker opp med Akita! :D

Gjør det, sjøl om det er litt juks å komme på det stevnet med hardbarka brukshund. :ahappy:

Skrevet

Med tanke på at ingen av oss er der på søndager, så er det litt vanskelig å svare på det, altså. :P

:ahappy:

Kan hende noen her har vært på Ekeberg en og annen søndag uten å rapportere til sonen? Uhørt såklart, men det kan jo forekomme. ;)

Skrevet

Kan hende noen her har vært på Ekeberg en og annen søndag uten å rapportere til sonen? Uhørt såklart, men det kan jo forekomme. ;)

Nei, det trur jeg faktisk ikke, ikke akkurat på det stedet hvor vi trener, tenk. :sleep:

Skrevet

Nå har Marianne og jeg akkurat bestemt oss for å starte lp sammen med alle schäferne 2. oktober, så her må det trenes! :D

Ja, jeg har tenkt til å kaste tassen inn i rovdyrenes hule der de står på sidelinjen med fråde i munnen og sikler på den lille pinglete kalkunfileen min :P haha

Kanskje jeg dukker opp med Akita! :D

Gjør det, sjøl om det er litt juks å komme på det stevnet med hardbarka brukshund. :ahappy:

Enig, gjør det! :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...