Gå til innhold
Hundesonen.no

www.monicaen.com


Wanderlust

Recommended Posts

Skrevet

Da har jeg gått til anskaffelse av eget webhotel og domene. Siden har fått en "ny" oppfriskning for en liten stund siden. banneret kommer nok til å bli byttet ut, for det er jeg ikke fornøyd med.

Og til dere som har linket til meg fra før av, så hadde det vært fint om dere kunne endret link til: www.monicaen.com

Til dere som ikke har linket: Link gjerne! (og si ifra, så linker jeg tilbake)

Skrevet

Likte fargene dine veldig godt, behagelig, "rent" og oversiktlig å se på:(

når jeg oppdaterer linkene mine skal jeg linke til deg, s bare å linke til meg om du vil;)

og så må du huske å oppdatere adressen i signaturen din, når jeg trykket der nå kom jeg til mariusk- siden.

Skrevet
Likte fargene dine veldig godt, behagelig, "rent" og oversiktlig å se på:P

når jeg oppdaterer linkene mine skal jeg linke til deg, s bare å linke til meg om du vil;)

og så må du huske å oppdatere adressen i signaturen din, når jeg trykket der nå kom jeg til mariusk- siden.

Takk :( Skal fikse link til deg også. Og linken i signaturen trodde jeg at jeg hadde fikset, men det var vist bare adressen på profilen jeg hadde endret på :( Men nå skal det stemme :P

Skrevet
Takk :( Skal fikse link til deg også. Og linken i signaturen trodde jeg at jeg hadde fikset, men det var vist bare adressen på profilen jeg hadde endret på :( Men nå skal det stemme :P

Og det gjorde det:)

Skrevet

Hei Monica.

Kjempefine hunder du har og hjemmesiden er kjempeflott.

Inne på linkesiden din har du den gamle adressen til folk som vil linke. Kanskje lurt å endre på for folk som vil linke men ikke har vært her inne først :(

Skrevet
Hei Monica.

Kjempefine hunder du har og hjemmesiden er kjempeflott.

Inne på linkesiden din har du den gamle adressen til folk som vil linke. Kanskje lurt å endre på for folk som vil linke men ikke har vært her inne først :(

Ja, det har jeg glemt å endre, men den linken som ligger der fører alikevel til siden min nå (for før førte den til det andre domenet jeg hadde). Men skal få endret det i fortest mulig. Greit å få det ordentlige domenet nå som jeg har eget :P

Og takk for ros :(

Skrevet

Jeg fikk opp denne meldingen når jeg prøvde å gå inn på sida di jeg :( :

This Websense category is filtered: Potentially Damaging Content. Sites in this category may pose a security threat to network resources or private information, and are blocked by your organization.

Skrevet

Veldig fin og ryddig hjemmeside! :hmm: Liker fargene veldig godt, og oppsettet rundt hovedinnholdet. Men siden du ba meg om å si hva jeg synes skal jeg pirke litt. ;) Bare godt ment altså! Og noe er sikkert en smakssak også. :D

På forsiden ville jeg flyttet velkomstteksten litt opp, så det ikke blir så stort hulrom. Jeg ville også flyttet nyhetsboksen bittelitt ned, og så ville jeg kanskje gjort den litt bredere sånn at bildet får en litt tykkere kant på sidene. Men det er bare småpirk. :) Det hadde vært fint hvis boksen og velkomstteksten kom på linje på en måte, da hadde det sett enda ryddigere ut.

På siden om deg ville jeg også flyttet teksten lengre opp, og på undermenyene øverst på sidene til Bocca og Chilli ville jeg fått vekk den lange streken under linkene, det så litt rart ut...

På planer-siden er det noen tomme tabellceller, og de ville jeg nok tatt vekk. :P

Du har jo verdana som skrifttype, men på bildesiden er det plutselig arial? :P Som jeg skrev i den andre tråden synes jeg det ser finest ut når det er den samme skrifttypen overalt. :P

Håper jeg har ikke har vært slem nå, for dette er bare småpirk og siden din er veldig fin altså. :o

Skrevet
Veldig fin og ryddig hjemmeside! :twisted: Liker fargene veldig godt, og oppsettet rundt hovedinnholdet. Men siden du ba meg om å si hva jeg synes skal jeg pirke litt. :D Bare godt ment altså! Og noe er sikkert en smakssak også. :wub:

På forsiden ville jeg flyttet velkomstteksten litt opp, så det ikke blir så stort hulrom. Jeg ville også flyttet nyhetsboksen bittelitt ned, og så ville jeg kanskje gjort den litt bredere sånn at bildet får en litt tykkere kant på sidene. Men det er bare småpirk. :o Det hadde vært fint hvis boksen og velkomstteksten kom på linje på en måte, da hadde det sett enda ryddigere ut.

På siden om deg ville jeg også flyttet teksten lengre opp, og på undermenyene øverst på sidene til Bocca og Chilli ville jeg fått vekk den lange streken under linkene, det så litt rart ut...

På planer-siden er det noen tomme tabellceller, og de ville jeg nok tatt vekk. :)

Du har jo verdana som skrifttype, men på bildesiden er det plutselig arial? :D Som jeg skrev i den andre tråden synes jeg det ser finest ut når det er den samme skrifttypen overalt. :D

Håper jeg har ikke har vært slem nå, for dette er bare småpirk og siden din er veldig fin altså. :o

Vil at noen skal pirke litt :D Ellers kan det aldri bli bedre :) Sa takker for kritikken. Og at det er annen skrifttype på bildesiden er en glipp, og har ikke lagt merke til det. Så det skal jeg endre på :aww: Skal se om jeg får endret på det andre også.

Igjen takk :)

Edit: Nå har jeg gjort om på litt, men nyhetsboksen vil jeg ikke flytte ned, var meningen at den skulle være sånn, men har gitt litt luft rundt bildet. Merkelig nok blir linkene understreket i FF hos Chilli og Bocca. Vet ikke hva jeg gjør med det.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg har en tynn hund på 2 år og hun er fullvoksen for lenge siden. Hun har alltid vært tynn og spinkel sånn at ribbeina og knoklene stikker ut. Har prøvd å få henne opp i vekt. Er det noe jeg kan gjøre? Bør hun da ha en dyrlegesjekk men hva gjør dyrlegen da? Er det noen som har erfaring med en småspist hund? Har prøvd flere for og hun er like tynn. 
    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...