Gå til innhold
Hundesonen.no

Noen snille sjeler som vil lage en fotomontasje?


Bambi

Recommended Posts

Skrevet

Jeg skulle så gjerne hatt en fotomontasje eller lignende med bilder av Sofus, men jeg føler meg jo så absolutt ikke kreativ når det kommer til veslegutten min. :)

Er det noen som ville vært så snille å laget noe til meg ? :aww:

Bilder finnes her

og

her ;)

Skrevet

:P  Den er så vakker at den skal jeg få printet ut og hengt på veggen! ! ! ! !  :rolleyes2:

Kristin: 

Kjempefine montasjer.. men ehm  :getlost: det er kun 3 og 2 bilder av sofse gutten min i dem...  :blink: Du har bilder av Kiro og Tito (lang snute, mye pels og stor kropp også mye pels og sele og kompakt kropp)

Skrevet
*puh* Jeg har brukt "noen" timer på denne kan man si :rolleyes2:

Man kan kalle det en Sofus-versjon av regnbuebroen? :getlost: Håper du liker den.

Fy, søren! Den var bare rålekker! Utrolig bra jobba, Anniken! :blink:

Skrevet
Kjempefine montasjer.. men ehm  :aww: det er kun 3 og 2 bilder av sofse gutten min i dem...  :icon_redface: Du har bilder av Kiro og Tito (lang snute, mye pels og stor kropp også mye pels og sele og kompakt kropp)

Så flaut... :) Mitt forsvar er at alle var hvit/brun :) Kan du ikke lage en mappe med bare sufous bilder så kan leg lage noen nye? :aww:

Skrevet
:)  Den er så vakker at den skal jeg få printet ut og hengt på veggen! ! ! ! !  :icon_redface:

Godt å høre at du likte den, jeg ramla liksom helt inni den og ble sittende i sikkert 10t til sammen :aww:

Skrevet
Så flaut... :icon_redface: Mitt forsvar er at alle var hvit/brun :) Kan du ikke lage en mappe med bare sufous bilder så kan leg lage noen nye? :aww:

SAtt veldig pris på montasjen din.. men jeg bruker Anniken sin... det er ikke til å komme ifra at den er eksepsjonellt nydelig!

Godt å høre at du likte den, jeg ramla liksom helt inni den og ble sittende i sikkert 10t til sammen :)

Tilogmed sære sære gubben min likte den altså!  :aww:

Imorgen skal vi få printet den ut med en av reklame printerne våre og henge på veggen  :)

Skrevet

Vanvittig bra!! Er kjempemisunnelig på dere som faktisk kan PhotoShop!

Dersom noen vil lage noe liknende med Ailo finnes det masse bilder her... hadde vært koselig og hatt noen fine plakater/montasjer å henge opp!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda røyter å vi trenger en børste. Jeg kommer ikke på hva vi har brukt før. Det er kun for å få av litt hår nå under røyting, ellers får pelsen greie seg selv her i gården. For øyeblikket virker det som det er mest dekkhår type pels hun har.
    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...