Gå til innhold
Hundesonen.no

Siri og Mona i snøen


Mirai

Recommended Posts

Skrevet

IMG_5990.jpg

Marius, Siri, mamma og Mona (kjekt, jeg trengte bare å bære kameraet!)

IMG_6005.jpg

Kasting av snø blir aldri kjedelig

IMG_6017.jpg

"Mer!"

IMG_6040.jpg

IMG_6043.jpg

IMG_6046.jpg

Når Siri endelig blir lagt i bakken må hun knøvles skikkelig

IMG_6059.jpg

Vakre Mona

IMG_6065.jpg

IMG_6066.jpg

Ett år om en ukes tid

IMG_6086.jpg

Sommerens kinosuksess heter "Monasommer" og alle hovedpersonene blir drept av en ulvehund som heter Mona

IMG_6091.jpg

IMG_6096.jpg

Mona og mamma

IMG_6098.jpg

IMG_6103.jpg

Weeeee

IMG_6107.jpg

Best å stikke hodet i snøen når man er litt overopphetet

Skrevet

Kjempefine bilder :P

Jeg har forresten vært hos moren din og hilst på hestene en gang.

Pga av at jeg kjenner Eliza med den store rød og den lille hvite som bodde der før :P

Skrevet

Haha, herlige :P

Jeg elsker hvordan hundene dine presterer å se ut på alle bildene, evt. hvor god du er til å ta blinkskudd. Jaws-Mona er så tøff!

Skrevet
IMG_6046.jpg

hihi Mona er gær'n henner! Hun er ikke en gang halvgal, hun er helgal. Kommer til å huske til evig tid mitt første møte med IW og Mona... Hun vant hjertet mitt der hun feide over plassen med IW på slep :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...