Gå til innhold
Hundesonen.no

Naturbilder


Ninahz

Recommended Posts

Skrevet

Okay, som ny bruker av speilreflekskamera har jeg oppdaget en ting: Det ble plutselig utrolig morsomt å ta bilder av ikke bare bikkja, men naturen og omgivelsene rundt meg. Derfor tenkte jeg at jeg kunne lage en bildetråd der vi kan legge ut denne type motiv, motta tips og råd eller rett bare nyte bildene. Hva tror dere? Sleng inn bidrag da..

Skrevet

jeg har ikke speilreflekskamera... ;) *ønske seg forferdelig masse*

men er kjempeglad i mitt lille kompaktkamera da,har det med meg overalt,og tar masse bilder rundt meg når jeg er på tur med vovva :P

her har dere noen av bildene jeg har tatt-alle fra vakre karmøy,altså her hvor jeg bor ;)

009-1.jpg

028-2.jpg

147.jpg

163.jpg

165.jpg

223.jpg

402.jpg

030.jpg

siste der er utsikten fra stuevinduet vårt :)

Skrevet

Her er noen jeg har tatt:

Juli2008152.jpg

Dette er fra stranda vi bruker å gå tur

Juli2008140.jpg

403bf7b4.jpg

Juli2008038.jpg

d7d17751.jpg

Til sist utsikten fra mitt vindu; har utsikt til Ormen Lange sitt anlegg

Juli2008079.jpg

0f5b37a9.jpg

  • 5 months later...
Skrevet
030.jpg

siste der er utsikten fra stuevinduet vårt :wub:

seriøst! det ligna skikkelig på utsikten fra hotellrommet i portugal :P

DSC_0127kopi-1.jpg

Fryktlig dårlig bilde, men noe sånt noe bare at man ser andre veien, så er det vann og sånn steiner :P

haha morsomt.

Skrevet

Her er to bilder fra verandaen til mamma i oktober:) Ganske pent egentlig... :icon_confused: Fargene er bare blirr skarpet opp litt er slik det virkelig så ut, var helt syke farger!

himmel3.jpg

himmel-2.jpg

edit: fikset litt str på bildene og linkene...

Skrevet
Wheatentass: Tuller du???? Jeg vil flytte!

:wacko: Nei, det der er stuevindusutsikten min :wacko: Flytt i vei! :ahappy:

Edit:

venstre.jpg

Når jeg tok dette bildet sto jeg i hagen. Dette er til høyre, men det er slike majestetiske fjell rundt oss på alle kanter. :ahappy:

Edit2:

Legger på et til jeg:

nais.jpg

Tatt på verandaen.

Skrevet

Så fine utsikter folk har!

Legger ved noen bilder fra hjemkommunen min, Andøya.

orn2.jpg

orn.jpg

orn3.jpg

bleikt.jpg

Ørnebildene ble ikke så bra som jeg skulle ønske, fokuset på kameraet jeg brukte våren som var, var fryktelig humørsykt og så kom jeg av naturlige grunner ikke så nært innpå ørnene som jeg skulle ønske, men jeg liker dem uansett jeg. Fiiineste ørnene. :ahappy:

Og så litt sommerfølelse:

bie.jpg

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...