Gå til innhold
Hundesonen.no

Den store TV-tråden


Lollipopp

Recommended Posts

Skrevet

ser cæsar...

frustrerte fruer

ugly betty

og ellers filmer i helgene...

ser tv kunn når jeg har tid. ikke noe jeg MÅ se.

ungkaren serien hopper jeg glatt over

Skrevet

Jeg ser på Frustrerte fruer, Lost og nå Hundehviskeren.

Liker også Mythbusters og en del natur/dyreprogrammer på discvery og animal planet.

Ellers så blir det en del AFHV og Sånn lages det sammen med ungene.

Er ikke noe panisk TV-slave. Ser på hvis jeg har tid :icon_redface:

Skrevet

Anna Pihl på mandager, CSI på tirsdager (det har blitt dårlig de siste par-tre episodene, forresten - får håpe det er litt bedre i kveld), Ugly Betty på onsdager og House på søndager. Det er fast. Også ser jeg Scrubs og That 70's show hvis jeg har tid, og Mythbusters og Air Crash Investigation hvis jeg tilfeldigvis svipper innom. Jeg trodde ikke jeg så så veldig mye på tv, men jeg gjør visst det allikevel. :icon_redface: Men jeg ser ofte på tv mens jeg gjør lekser for eksempel, så det blir jo ikke BARE tv, da.

Skrevet

Home and away må jeg se hver dag, tar det opp om jeg ikke rekker å se det :icon_redface: Ellers ser jeg frustrerte fruer, so you think you can dance og ungkaren om jeg er hjemme.

Skrevet

ojoj, jeg ser alt for mye på tv, på en dag som idag (tirsdag) ser jeg på god morgen norge -Gode og onde dager - dawsons creak - Charmed - Akording to Jim - Alle elsker Ray - og CSI

ellers ser jeg på Lost, gossips girl, 1,3 hill. Prison break. Ugly betty, SMALVILLE :icon_redface: jaaaa.

jippi i morgen er det Lost :)

:P

Skrevet

Mandag: Anna Phil

Tirsdag: Frustrerte fruer og medium

Onsdag: One tree hill, ugly betty og lost

Torsdag og fredag: Ingenting?

Home & away og hotell cæsar ser jeg hver dag :icon_redface:

Skrevet

Jeg ser ofte på cæsar, men ikke hver dag...

Ser på frustrerte fruer, Farmen (så jeg på) og Greys Anatomy:) Sistnevnte er favoritten:)

Skrevet

hmmm.. Cæsar er fast... Og ser Home and away når jeg er hjemme og husker det.

Ellers er det CSI på tirsdager, Prison Brake når det er på torsdager.. Og.. hmm. Jeg som trodde jeg så sykt mye på tv? Men nå som Farmen er slutt så er det ikke så mye jeg følger fast med på tror jeg. Bare ser på om tv'n står på liksom.

Ellers liker jeg både Animal Planet, de Pricient programmene, og myth Buster på Discovery.

Når jeg er på hytta så er detAnimal Planet hele tida om jeg er der alene. hehe.

Skrevet

Mandag: lite eller ingenting (ikke noe som jeg ser fast- i hvertfall)

Tirsdag: frustrerte fruer.

Onsdag: ugly betty, army wives (av og til)

Torsdag: Prison break- når det går.

Fredag: Kommer ann på

lørdag: en god film eller ingenting.

Søndag: hundeviskeren og alt annet etter det på tv Norge.

Så ser jeg hotel cæsar de dagene jeg får tid! Animal planet er favorittkanalen, så det ser jeg på hvis jeg er alene av og til :icon_redface:

Jeg ser vel generelt ganske lite på tv, i forhold til mange andre på min alder i hvertfall..

Skrevet

Mandag: ingenting

Tirsdag: Frustrerte Fruer

Onsdag: One tree hill

Torsdag: ingenting

Fredag: senkveld med Thomas og Harald

lørdag og søndag: forskjellig.

Cæsar ser jeg på fast :icon_redface:

Skrevet

Jeg ser i grunnen ganske mye på tv jeg da...

- Deperate fruer

- Greys Anatomy

- Lost

- Medium

- Hundeviskeren

- Prison break

- Ghostwhisperer

- 2 and a half men

- Unsolved mysteries

- Csi Miami

- Senkveld

- Norske talenter

også er det noen andre som jeg ikke kommer på nå. :icon_redface:

Skrevet

- Lost

- Desperate Housewives

- Greys Anatomy (når det går)

Og ellers diverse programmer eller dokumentarer nå og da, spesielt mye av det som går på Tv Norge :icon_redface:

  • 2 months later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...