Gå til innhold
Hundesonen.no

BLogger


turbogutten

Recommended Posts

Skrevet

Pippin har blog fra blogtown. Han har ikke prøvd andre, så han har ikke noe å sammenligne med. Jeg tror han er fornøyd med blogtown. :Laugh:

Men det skulle vært en teller der, vi aner ikke om det noen gang har vært noen inne på bloggen vår. (Det ligger link rett under her...)

Skrevet

Jeg er også veldig fornøyd med Blogtown. Har ikke akkurat prøvd noen andre heller. Men føler at jeg ikke har bruk for noe mer enn det blogtown kan gi meg... (hehe, det hørtes rart ut)

Skrevet

Jeg har fra blogspirit.com. Er ganske fornøyd, det er ikke noe som helst nedetid eller problemer slik jeg har hørt det er andre steder. Veldig enkelt og greit å bruke, man kan velge mellom ferdige design i mange farger eller gå inn og endre farger selv slik at det blir akkurat som man vil ha det (men da kreves det en viss forståelse for html).

Besøk osv telles for en og en måned og arkiveres slik at du kan gå tilbake og se på det i etterkant.

Skrevet

nå har ikke jeg hvert sååå flink med å oppdatere, men har aldri hatt noe problem med at det er nede eller noe. Ikke som jeg kan komme på nå.

Skrevet

Har wordpress, og er kjempefornøyd med den. Hadde blogtown før, men bytta. Blogtown er enklere, men wordpress gir mange flere muligheter.

Skrevet

blogspot.com har jeg og er strålende fornøyd... men er ikke så mye annet jeg har prøvd heller.. hadde på weblog.no, men var mer fornøyd med blogspot så jeg gikk tilbake til den siden :wub:

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Interessant undersøkelse. Jeg lurer litt på hvor relevant spørsmål om kjønn er. Og er det uinteressant med folk som ikke eier hund per i dag, men kanskje passer, har hatt, skal ha osv?
    • Hei! Vi er en bachelor-gruppe fra Høgskolen i Østfold som skal utvikle en applikasjon for hundeeiere. 🐶 Målet med appen er å gi en bedre turopplevelse for deg og din hund, ved å gjøre det enklere og raskere å finne turstier som passer deres behov. Vi vil derfor stille hundeeiere noen spørsmål, og håper du vil ta deg tid til å svare på vår undersøkelse. Det vil ta rundt 3 minutter 😊 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBufjg3yT9ZUTtD9Qd1aG_mtBd6xKl91J0VVUJpInzE_nh-Q/viewform?usp=header
    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...