Jump to content
Hundesonen.no

Farmen...Ser dere på der?


BareLinn

Recommended Posts

Ja...Er det noen her som ser på Farmen??

Jeg mååå ha det med meg hver gang...

Ellers er det krise...

Syns synd på den gåsa di måtte slakte..Men på en annen side så er det vel kanskje sånn det er...

Dessuten led den jo...Stakkar...

Jeg satt i sofaen og så på det igår...

Hu der Agnethe har jeg fått nok av nå..Hu er så prippen...Hun begynte å grine når di slaktet gåsa..

Greit nok..Sikkert tøft..Men måten di skal overleve på så må det jo til?

Tenk når di skal slakte gris??

Hva gjør hun da??

Har dere fått noen favoritter??

Ellers så MÅ jeg ha med meg Hotel Cæsar...og Home & Away...:twitch:

Hva med dere?

Link to comment
Share on other sites

Nei ser ikke farmen, liker ikke det programmet. dessuten blir jeg alltid litt flau over Gaute :twitch: (har faktisk møtt han flere ganger, ganske hyggelig fyr :D møtte han senest i sommer )

ellers er jeg avhengig av Lost, som begynner igjen i morgen!!

Ugly Betty

C.S.I

og diverse annet :ahappy:

Link to comment
Share on other sites

Farmen må jeg ha med meg og om jeg har vært på treninger så ser jeg det på web-tv, gud så glad jeg er for at det fins web-tv :D

Ellers må jeg ha med meg; Grey's Anatomy, hotel cæsar, home and away..

Edit: må ha med meg sos barnevakten og feriekolonien :twitch:

Edit 2: Også må jeg ha med meg masse på animal planet :ahappy:

Link to comment
Share on other sites

Jeg MÅ,og da mener jeg virkelig MÅÅ se prison break.Nå har jo den serien tatt en pause,forbasket <_< men jeg har nå reprisene å kose meg med foreløpig.

Ellers så ser jeg greys anatomy og håper å få med meg en del av ugly betty. Og når det passer seg sånn ser jeg gjerne kongen av queens og alle elsker raymond.

Link to comment
Share on other sites

Farmen blir bare dårligere og dårligere for hvert år det går. Første sesongen MÅTTE jeg ha det med meg. Nå ser jeg på om noen andre i stua har det på, og det ikke er noe annet å gjøre. Men jeg bare iriterer meg over hvor pripne folk er. Man melder seg ikke på sånt, om man ikke klarer å se en gås bli slaktet :rolleyes:

MEN ellers MÅÅÅ jeg ha med meg Grey's Anatomy og igjen LOST som begynner på onsdag. Ugly Betty følger også med programmet da :twitch:

Link to comment
Share on other sites

Følger ikke med på farmen, men det er som med hotell cæsar, hvis jeg ikke har noe å gjøre så ser jeg jo på det;-)

Jeg må følge med på Grey's Anatomy. fulgte også med på LOST, men jeg syns bare det blir dårligre. Gleder meg til Frustrerte fruer begynner igjen:)

Link to comment
Share on other sites

Farmen gidder jeg ikke å følge med på.. Men jeg må derimot ha med meg C.S.I, og Åndenes makt når det går på tv!

Sos barnevakten, Sos hundehjelpen og Feriekolonien er noe jeg også vil få med meg, men det er absolutt ingen krise dersom jeg ikke får sett det hver gang :twitch::ahappy:

Link to comment
Share on other sites

LOST ser jeg ikke på... :D

Men feriekolonien,the OC, One Three Hill..Kan jeg åsså se på :twitch:

Glemte dem da jeg skrev inn her :D

Men ser åsså på alle elsker raymond, og kongen av queens...Om jeg finner det på noen kanal, når

det ikke er no annet å se på ;)

Åsså ser jeg på friends, da :ahappy:

Link to comment
Share on other sites

Hmm... farmen skal jeg prøve å holde meg unna for EN gang skyld :twitch:

Derimot følger jeg med på LOST :ahappy: Er HEEEELT hekta!

Hotel cæsar ser jeg også alltid på... og som Tine sier "gud så glad for at det fins web-tv!" Jeg ser VEEELDIG mye på web-tv! :D

Feriekolonien er også et typisk program jeg må ha med meg (sånn var det med internatet også.. gøy å se på masse hemma ungdommer)

Og Ugly Betty skal jeg prøve å begynne å se på... det er visstnok så bra!

Link to comment
Share on other sites

Det er kun en serie jeg sitter klistra forran skjermen til og det er Prison Break!

Den er jo så spennende :D

Signerer den :twitch:

Men er noe :ahappy: for at det er pause nå. Det er vel den eneste serien jeg kan si jeg har fulgt med på i det siste.

Link to comment
Share on other sites

Jeg får med meg:

Hotel Cæsar (kan godt hoppe over noen dager, skjer ikke sååå mye hver gang)

Bones (gleder meg til det begynner igjen)

Åndenes makt

Animal Police

Sport:

Travsendingene på Lørdager

Håndballkamper nå det sendes. Både herrer og kvinner

Tippeligaen på søndager når den sesongen er

Litt skiskyting

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


  • Nye innlegg

    • Hadde nettopp en kjempefin tur uten noe tull, og masse pen lineføring. Ede var skikkelig på tilbudssiden og ikke engang utålmodig på godbitene. Det går virkelig fremover. Ordentlig godgutt i dag 🥰 Flink vaktbikkje også, for anledningen i Miljøpatruljen. Forsøpling tar vi alvorlig.
    • Hadde nettopp et mareritt av en "treningsøkt". Hadde alle favorittingene hans og lommene fulle av snacks. Godt vær og stille og rolig feriestemning. Ede åpnet med å hoppe opp og bite og bjeffe og jukke og være teit. Jeg trodde vi skulle ha en fin økt med den energien der, men da jeg ba om utgangsstilling for TREDJE GANG, så gikk han sakte og satte seg seigt ned. ... Eneste lyspunkt var en fin innkalling da han mens jeg prøvde samle meg vimsete avgårde på egenhånd inn i en luftegård jeg ikke har gitt ham lov til å gå i. Da spratt han opp fra sniffingen og kom løpende inn med en gang. Supert! ..men det var det ENESTE han gjorde riktig på cue. Han dekket hver gang jeg ba om stå. Så dumt på meg når jeg ba om utgangsstilling. La repeatedly fra seg apporten en meter fra meg i forsøk på å innkassere uten å måtte gi den fra seg. Fant plutselig ut at det var kewlere å gå fra front mellom beina mine til utgangsstilling istedenfor å svinge bakparten inn, og gjentok den der flere ganger. Nektet gå fot uten lure i hånden. Den økende frustrasjonen min gjorde ikke ting bedre. Han begynte holde hard rock konsert. Hoppet og bet og jukket. SÅ kom jeg på at han ikke har fått skjønnhetssøvnen sin. Han hadde vært våken fra kl 07 i morges uten å blunde et blunk. Aha! All made sense. Tok ham med meg inn igjen, og det tok ikke engang et minutt før han brøt ut i full raptus og fløy villmann mellom veggene i toddler tantrum. Stoppet plutselig og begynte krafse og grave som en manisk gærning på gulvet, og falt så dønn om, som et slakt, rett i søvn. — Har De forsøkt skru maskinen av og på igjen? 
    • Det er nok definitivt en del av "spøkelsesalderen", men det er også viktig å ta på alvor så man ikke ved uhell forsterker adferden så den blir en uvane.
    • Er hun ikke i den alderen? Jeg har noe liknende problemer selv, også 5 mnd. Bjeffet plutselig på en dame på bussholdeplassen i dag, uvisst av hvilken grunn. Heldigvis bare sosial bjeffing, som han gjør når han vil noe, men hun ble dessverre ukomfortabel, så måtte fortelle henne at det var vennlig kommunikasjon for å få oppmerksomhet, ikke noen trussel eller advarsel. De høres veldig annerledes ut og serveres mot "inntrengere" på "eget territorium". Kanskje sammenlignbart med hva din gjør? Fordi min er avlet for å vokte, så belønner jeg ham for å være flink gutt og gjøre jobben sin tilfredsstillende når han serverer advarselbjeff på fremmede "inntrengere". Hadde han truet og ikke latt seg avlede hadde jeg kjøpt profesjonell hjelp, men foreløpig er han tilfreds med å få respons på varselet og tar min vurdering av situasjonen som god fisk.  Kjenner du til begrepet sladretrening? 
    • Det er vanskelig å si uten å se hunden. Går dere på noe valpekurs? Isåfall er det et godt sted å spørre. Jeg tenker også at det er veldig viktig med god sosialisering med trygge hunder og folk, og på trygg avstand til "skumle" ting i ulike miljøer generelt, så ikke alt ukjent blir skummelt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Create New...