Gå til innhold
Hundesonen.no

Meg:D


zanto

Recommended Posts

Skrevet

Ja jeg vet ikke helt hva jeg skal gjøre her men jeg skriver litt om meg jeg!

E er en jente med brune øyne og brunt hår!

E elsker hunder!

E liker og så andre dyr!

E rir!

Og e har hatt egen hund men nå har jeg bare to katetr men det er ikke akuratt bare da men!

De heter Sussi og Snøhvit!

E har og så en fisk det er en stim fisk og den heter Tulerusk!

E e også veldig harry potter fan og har lest alle bøkene!

E drømmer om og bli vetrinær!

Jeg må bare si noe jeg hater:

Jeg HATER Dyre misshandling...!

Det er sånn jeg er elsker dyr hater folk som misshandler dem!

Ja det var vel noe om meg det!

Ps: jeg hater skole, !

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...