hva er beste treningen for å begynne meg agility vil ikke slite ut potene eller hofter så hva kan jeg gjøre for å bygge opp hunden fra 9 mnd alder eller er det for idlig= huner blanding av beagle/jack russel
Takk. Ja, jeg trodde ikke det var noen her, men er vist en på Ranheim og en på stjørdal, tror det bodde en på Tiller før også, men ikke sikker på om den lever/bor her lenger. Tror det var ett godt valg av rase iallefall, hun er en veldig hyggelig hund og veldig fin størrelse og.
Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.