Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Husker ikke helt hva jeg betalte i frakt , en hundrelapp kanskje? Aldri betalt noen avgifter på det som kommer fra dem. Har bare kjøpt munnkurver og LC trøyer som går i postkassa og konvolutt

  • Like 1
Skrevet (endret)

Houseofdogs.no fører en del varer fra SOFA :)

Edit: Veldig fornøyd med det jeg har handlet derfra!

Endret av Sona
  • Like 1
Skrevet

Ja bestilt fra begge. Ingen problemer. Husker ikke frakt, kanskje 100-150 kr alt etter som.  SOm nevnt over så har norske house of dogs mange varer fra Sofadogwear. Perfekte klær for mynder!  Kjøper kun fra de tre stedene.

  • Like 1
Skrevet

Jeg er storfornøyd med DG, både service og produktene. Passer perfekt myndekroppen! Den gangen jeg bestilte sammenlignet jeg ved å legge alt jeg skulle ha i kurgen på DG, og hva jeg kunne få tilsvarende på norske sider. Selv med toll og frakt sparte jeg på det, men det hadde samlet seg opp mye jeg "skulle hatt". Når jeg tenker meg om er alt av klær og en hundeseng her i huset fra DG. 

Hvor mye frakt/toll kommer på avhenger av hva for hva bestiller..  Husk at bestiller du fra utlandet kommer det dobbel moms. 

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
    • Det er ikke kun dynene som lukter men også hele madrassen stinker.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...