Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Selger følgende: 

Hundebøker

-Lydighetstrening i teori og praksis (ny pris 511,-): 300 kr

-Kulturkollisjonen mellom hund og menneske (ny pris 298,-): 150 kr

-Klikkertrening for din hund (ny pris 349,-): Selges for 200 kr

-Forstå din hund av Anders Hallgren (ny pris 299,-): Selges for 150 kr

-Retrieveren som Apportør (ny pris 427,-): Selges for 200 kr

-Slipp kontrollen løs: Trygghet og selvtillitt for din hund (ny pris 298,-) av Susan Garrett: Selges for 150 kr

-100% positiv Hverdagslydigjen (ny pris 323,-): Selges for 150 kr

 

Kattebok

-Katten: Atferd og Velferd av Bjarne Braastad (ny pris 319,-): Selges for 150 kr

 

Strikkebøker

-Marius Strikkebok (ny pris 99,-): Selges for 50 kr

-Islandsk Strikk (ny pris 349,-): Selges for 150 kr

-Kofteboken (ny pris 199,- på tilbud for øyeblikket): Selges for 150 kr

-Strikk på nytt (ny pris 339,-): Selges for 150 kr

 

Holder til i Oslo, kan møtes i Oslo sentrum, og kjører regelmessig fra Bærum til Ski og kan derfor levere på den strekningen. Kan også sende mot porto. Om dere synes noen av prisene er for høye eller vil kjøpe flere, kan vi diskutere pris. :) Alle bøkene er i meget god stand (kulturkollisjoner har en liten skade på coveret, men ikke noe som påvirker lesegleden). :)

 

Skrevet
Akkurat nå, Teserere skrev:

Mariusboka selges i de fleste bokbutikker til 99kr.

Takk for beskjed! Søkte bare opp på adlibris, er vant til at de er billigst. Men da endrer jeg så klart. :)

Skrevet
1 time siden, simira skrev:

Du kan sjekke slikt på prisjakt.no, de søker i de fleste nettbutikkene.

Gjorde det, men akkurat den boken lå ikke på prisjakt. :) Tror og håper at prisene ellers er greie, ellers er jeg så klart åpen for bud. :)

  • Like 1
Skrevet
8 timer siden, Turb skrev:

Jeg vil ha Islandsstrikk boka om den ikke er solgt :D

Den er din :) Har det får meg at du jobber på HiOA? I så fall kan vi ordne med å møtes der. :)

Skrevet
Den er din [emoji4] Har det får meg at du jobber på HiOA? I så fall kan vi ordne med å møtes der. [emoji4]


Nei gjør ikke det. Sender deg pm tror jeg har en venninne i Oslo som kan møte deg [emoji4]

Sent fra min SM-G930F via Tapatalk

  • 2 weeks later...
Skrevet
5 timer siden, Cavalierflat skrev:

Da vil jeg gjerne ha den! :) 

Send meg en PM så kan vi avtale å møtes. Skal du for eksempel noe innover til Oslo i nær fremtid? :)

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Som sagt, få en instruktør til å komme hjem til deg og se situasjonene og få hjelp til et opplegg. Dette er en hund som trenger konsekvent gjennomgående trening og rammer i hverdagen. Men få utelukket først at det ikke er noe smerter eller andre ting som påvirker adferden også.
    • Men når jeg skiller dem så biter hun meg. Hun blir helt vill i blikket og i kroppen og alt. De kan aldri være alene sammen. Jeg kan heller ikke la hun være på ett rom og jeg ber hun bli når den andre er på andre siden av døra. Da løper hun og biter meg i bånda. Eller i armen. 
    • Jeg har kjøpt nye håndklær, nytt sengetøy, nødklær og et par mer brukbare klespakker fra Finn, men mange av de såkalt berikede klærne er helt unike og har høy affeksjonsverdi. Bl.a. den nevnte singletten, som var det første fairtrade sertifiserte plagget jeg fant. Original Max Havelaar, fra før de byttet navn til Fairtrade. Den kostet omtrent 250 kr for tjue år siden og har trofast holdt stand gjennom hver eneste sommer siden. Med alt arbeidet jeg har lagt ned i den nå, så er Gucci fast fashion for tacky træsh hoes til sammenlikning.  Fordi jeg har vært en så etisk bevisst shopper og bygget en garderobe jeg kunne gå moralsk rakrygget i, så er det ikke bare, bare for meg å handle nytt. Favorittbutikken Libe er nedlagt, og jeg liker ikke kolleksjonene de gode merkene (som Komodo og Monkee Genes) har for øyeblikket. Nudie har heldigvis jeans jeg liker, men utover dem ser det svart ut. Derfor velger jeg redde det som reddes kan.  Alt av ulltøy må byttes fordi proteinfibre går bokstavelig talt i oppløsning i høy pH. Ikke bare undertøy som ikke er så farlig hvordan ser ut, men affeksjonsverdi Komodo blazer, kåpe, skjerf og lue, kjole, skjørt og flere bukser. Det er virkelig en smerte å vente på plagg jeg vil ha fra de merkene jeg liker. Trendene for tiden faller ikke i smak. Nøstebarn har fortsatt de samme plaggene de alltid har hatt, men er selvsagt utsolgt for de riktige fargene.  Jeg drar det antakelig så langt at jeg demonterer en jakke vevd og sydd i Sverige, fra et svensk merke som gikk konkurs og ikke lenger tilbyr noe nytt, for å unngå skade elgskinnet på utsiden mens jeg renser innsiden.  ..ikledd pølsedrakt fra Biltema, fordi jeg ikke hadde nevneverdig lyst til å legge penger i kassa til noen såkalt grønn butikk da jeg trengte emergency beskyttelse mot klima etter den fanatiske grønnskallen fra den sekterisk klorofyllkommunistiske kloakken av ruspsykotisk økolååågiske fotsoldater fra MDG beriket både garderoben min og miljøet med det ufortynnede insektsmiddelet sitt. Biltema klær med pølsemotiv på var det mest aggressive motsvaret jeg kunne finne som traumeterapi. Made in China av helt ny polyester, fraktet fossilt fra andre siden av planeten og med bilder av svinekjøtt på. Jeg slo til og det føltes bra.     
    • Er det ikke bedre å kaste klærne og kjøpe nye, det burde dekkes av innboforsikringen? Litt jobb, men føles tryggere likevel?
    • Det hjelper også å legge den i glovarmt vann etter vask, for å drepe mikroorganismene før du tørker den hurtig et varmt sted med god ventilasjon. De formerer seg lett under tørkeprosessen om du ikke har kverket dem skikkelig. Vaskemiddel hjelper bare med å få hardføre mikroorganismer delvis ut av stoffet, det dreper dem ikke, mange blir sittende igjen, og vannet i maskinen holder ikke 60° lenge nok. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...