Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Tror jeg må tenke litt på å kjøpe ny stasjonær pc. 

Bruker den til spill, hovedsakelig (egentlig kun)  Diablo 3.  Brukes egentlig ikke til Facebook en gang, har både nettbrett og laptop til sånt.  :P    Må kunne kjøre spillet uten problemer, da hele moroa blir borte når PCen ikke henger med..  Jeg har to skjermer.  

Jeg har egentlig ikke råd til å kjøpe ny data nå, så helst ikke superdyr. Holder at den fungerer et par år lilsom, så arver jeg pcen til Rørlegger'n som koster en mndlønning :P

Skrevet
9 minutter siden, Bananen skrev:

Kan du bygge selv?

Rørlegger'n kan bygge for meg, men ser for meg at det blir ganske dyrt for å få en brukendes data? 

Skrevet

Trenger ikke bli dyrt! :) Min har sambo bygd og han brukte ca 4000 på den. Hadde grafikkkort, kabinett og skjerm fra før.  Den er 3år nå og kjører helt fint enda, spiller WoW, Minecraft, Heartstone, Age Of Empire, Heros of the storm, Guild Wars 2 +++ uten problemer. 
Få noen som har peiling til å lage en "handleliste" til deg utifra hva du eventuelt har som er brukende. På f.eks komplett. :) 

Skrevet

Kabinett kan fint brukes, men ikke noe av det elektroniske (Rørlegger'n bygde den for flere år siden, synger på siste verset nå. 

4000 går fint, men ikke så mye mer helst. 

Så det er lurest å bygge da? 

Skrevet
12 minutter siden, Ozzy skrev:

Kabinett kan fint brukes, men ikke noe av det elektroniske (Rørlegger'n bygde den for flere år siden, synger på siste verset nå. 

4000 går fint, men ikke så mye mer helst. 

Så det er lurest å bygge da? 

Sjekk ut linken om du ikke har gjort det. :)

Skrevet
3 timer siden, Mirai skrev:

Få med samboern til å "spleise" med deg som en tidlig jul/bursagsgave sånn at dere kan fortsette å spille sammen?

Han har nok annet å bruke penger på om dagen dessverre, hvis ikke hadde vi nok løst det sånn.   Blir nok at vi (han) bare bygger en som holder noen år, så får jeg kjøpe en bedre en når jeg har råd :)  

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...