Gå til innhold
Hundesonen.no

gulvbelegg til hundetrening i en garasje?


Recommended Posts

Skrevet

Jeg har kjøpt meg hus, som tilfeldigvis har dobbel garasje. Jeg lurte på om jeg skulle legge et slags gulvbelegg eller matter av noe slag på betonggulvet så jeg kan trene der om vinteren. Tenkte å sette opp store speil på den ene veggen så jeg kan jobbe med detaljer og pirk :D Det jeg lurer på er hva slags underlag som kan egne seg, uten å koste skjorta? 

Jeg har undersøkt kunstgress, men en jeg traff hadde prøvd det selv og den gled veldig på betonggulv. Jeg er derfor usikker på hva slags materiale som egner seg. Er det noen som har forslag? :)

Skrevet

Sånne ruller med gummimatter ment til stall og fjøs kan kanskje passet bra? :) De tynneste er ikke alt for tunge å løfter bort, og de tåler at det står biler parkert oppå og er fine å bare spyle av om det trengs.

Sent fra min Nexus 5X via Tapatalk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...