Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har ikke bedre bilder av det dessverre. :P 
Det er altså camofarget polstring. :) Er utslitt nå da, men det holdt godt i flere år. Fra Minxdesign.
12388_10151334974080423_2004511662_n.jpg

Godt halsbånd med god kvalitet, såvidt slitt, men er dessverre for stort. Fra Kifani.
1935656_141817810422_2290821_n.jpg?oh=15

Også har vi dette, fra Hurtta. Det vi bruker nå. 
54342_Hurtta_Pro_Halvstrup_oransje_1.jpg
 

  • Like 1
Skrevet
15 timer siden, tonjek skrev: Mine favoritter [emoji1]

a1077cba250bd596282aa285da7eed74.jpg

8bf4cf7c029d20af399d1597fec0deb0.jpg

283da91262004c7728f89be9fa3d16c5.jpg

7cb68f3feb9df2b4e03ef0f9ef96936a.jpg

ca36a8ecf098f922142d2e8ba916834b.jpg

1dd1c8bf9dcd568dccf6f218d9521a7f.jpg

Lekre halsbånd [emoji4] Hvor har du fått tak i det med roser på?

Takk. Sydd selv. [emoji4]

facebook.com/skistadhundeutstyr

Skrevet

Noen av Jacko sine halsbånd. Venter på 5-6 nye i posten, skal legge de inn her når vi har fått dem!

6eGgOxx.png

DdY6zTL.jpg

JJCiaII.jpg

il_570xN.612191807_akdm.jpg
Alle er fra Dogs by the Bay, de har en butikk på etsy.com, anbefales virkelig! 

  • Like 3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvor ofte blir det valper sånn ca. Etter hver parring? Skjønner det er umulig å vite men sånn ca.    Vet at det ofte går tom også.
    • Så fin hun er gratulerer! Moro med sjelden rase. Har kun truffet 1 her i Trondheim jeg. 
    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...