Gå til innhold
Hundesonen.no

ferskis her jeg!!


MarieR

Recommended Posts

Skrevet

hei sann! bynner og bli lei av canis så da melder jeg meg inn her vettu! har en tendens til og bli plagsomt hektet på slike forum, så selv om dere ønsker meg velkommen nå , kan jeg vedde på at noen av dere forbanner min eksistens om noen måneder!! :) nokk om meg, valpen min Ask ja...viss jeg er gal så er han helt koko! Derfor mener alle de som skjenner oss at vi passer mega-bra sammen! Ask er en av ikke-veldig-mange norske buhunder.Det lille krapylet bryr seg kun om meg viss det ikke er noe annent intresant i nerheten, altså, han er en ganske normal valp...håper jeg. men jeg elsker han uansett!

Skrevet

vellkommen skal du være, og jeg tror nokk ikke at du er den eneste som blir hekta på ting her inne er vi flere. :wink: =D> Banana Banana :)/

Skrevet
Heihei Marie! :D

Velkommen hit da. Og, ta det med ro - Ask er heeelt normal.. :D

Skal hilse fra Tinka som gleder seg til mandagen. Dere kommer vel?

seffølgeli kommer vi!! det enste ask har fått av sosial trening i påsken er treffet, der tinka dyttet han utfor en liten klippe, men han kom opp igjenn like blid!

Skrevet

seffølgeli kommer vi!! det enste ask har fått av sosial trening i påsken er treffet, der tinka dyttet han utfor en liten klippe, men han kom opp igjenn like blid!

Hehe, gjorde hun? Jaja, det måtte jo skje en eller annen gang på den stien der.. :roll:

Her er bilder av Ask for deg som spurte: :D

asktinkatretten.JPG

asktinkasju.JPG

Skal ta nye bilder i morgen, nå som det endelig er lyst litt lengre.. :wink:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...