Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei alle soniser.
Jeg tenkte å legge noen bilder fra EDS2015 her samt en link til flere.
Jeg jobbet som frivillig assistent for fotograf på BIR stand og fikk en rekke candids fra arrangementet. Jeg aner ikke hvem sine hunder det er, dersom noen vet så tag/del gjerne!

mange av de er BIR hunder da det var de jeg tok endel portretter av. Legger ut flere de nesten dagene også.
Enjoy!


tumblr_nuaw9oM21L1r2efy6o1_540.jpg

tumblr_nuaw9oM21L1r2efy6o2_1280.jpg

tumblr_nuaw9oM21L1r2efy6o3_1280.jpg

tumblr_nuaw9oM21L1r2efy6o4_1280.jpg

tumblr_nuaw9oM21L1r2efy6o5_1280.jpg

tumblr_nuaw9oM21L1r2efy6o6_1280.jpg

tumblr_nuaw9oM21L1r2efy6o7_1280.jpg

tumblr_nuaw9oM21L1r2efy6o8_1280.jpg

for å se mer -> KLIKK HER

  • Like 19
Skrevet

Hodebildet av den grå er en tsjekkoslovakisk ulvehund fra Finland og den grå som ligger på teppet er en tsjekkoslovakisk ulvehund fra Slovakia.

Skrevet

Hei alle soniser.

Jeg tenkte å legge noen bilder fra EDS2015 her samt en link til flere.

Jeg jobbet som frivillig assistent for fotograf på BIR stand og fikk en rekke candids fra arrangementet. Jeg aner ikke hvem sine hunder det er, dersom noen vet så tag/del gjerne!

mange av de er BIR hunder da det var de jeg tok endel portretter av. Legger ut flere de nesten dagene også.

Enjoy!

tumblr_nuaw9oM21L1r2efy6o3_1280.jpg

C.I.E CH UCH EUV-13 LVV-14 MV-15 EUV-15 Hayaklause Ingrid :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...