Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har en grønn breeders kløv i str xs som jeg vil bytte i noe annet utstyr. Jeg ser for meg å bytte den inn i en langline eller en sele.
Rop ut om du er intr :) Bor i Porsgrunn og kan sendes overalt!

Skrevet

Ja :) Tror du den kan passe en liten jaktspringer? Hun har en ruffwearkløv i str S nå, som egentlig er på grensen til å være stor, så hvis denne var mindre?!?

Skrevet

Det er mye mulig den vil passe din hund :) Den var hakket for lang over ryggen på min staff og for liten i brystet, noe som ikke er så rart kanskje ;) Jeg er ikke helt sikker på hvordan den er i forhold til ruffwear men om jeg skulle finne en i dyrebutikkene her i Skien/Porsgrunn så kan jeg dra å sjekke, ta bilder og sende deg... til uka foreksempel?

Skrevet

Jeg har breeders kløv str. S til mine Siberians, de passer disse veldig fint. Så vil tro en XS passer en liten springer tispe.

Her på Freke, hannhund på 56cm og ca 23kg
Tur13mai15_34.jpg

på Fjellbris, tispe (smalere enn Freke i rygg/bryst) 54cm og ca 21kg

Tur13mai15_08.jpg

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Av nysgjerrighet - hvilket materiale er det snakk om? Og er bilfestene belastningstestet/kollisjonstestet?
    • Flyttet til Kjøp og salg - Næringsdrivende. -moderator
    • Hei alle sammen! Jeg driver en liten nettbutikk som heter ÅlesHund, og vi lager vanntette hundebånd, kobbel og halsbånd for hånd her i Ålesund. Alt er laget i BioThane — et materiale som tåler regn, gjørme, saltvann og alt annet norsk vær kan by på. Bare tørk av, og båndet er som nytt. Ingen lukt, ingen fukt. Vi har blant annet: 🔸 Klassisk hundebånd 🔸 Håndfri kobbel (perfekt for jogging og tur) 🔸 Justerbart multifunksjonelt belte 🔸 Lang treningsline (5–15 meter) 🔸 Halsbånd med spenne eller klips Du velger selv farge, lengde, bredde og type karabinkrok — alt tilpasses din hund. ✅ Fri frakt over 1099 kr ✅ 10% rabatt ved kjøp av 2+ produkter Ta gjerne en titt: https://aleshund.no (https://aleshund.no/) Spør gjerne hvis det er noe dere lurer på! 😊
    • Hei!  Vet ikke om dette er riktig kategori, men prøver uansett.  Selma trenger hjelp til å få inn litt penger til korsbåndsoperasjon. All info står inne på spleisen. Gjerne del lenken i sosiale medier, det settes utrolig stor pris på. Selma er det absolutt viktigste jeg har og jeg er så takknemlig for all hjelp som kommer vår vei.  Det eneste jeg kan gjøre nå er å be om hjelp litt over alt, selvom jeg gjerne skulle klart alt selv.  Spleis.no/selma Beklager på forhånd hvis dette ikke er riktig kategori 
×
×
  • Opprett ny...