Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Du ser vel at han mannen på kortet er en sirkusdirektør, vel...? :aww:

:teehe:

Ja, men jeg skjønner ikke hvem det er fordet :P ingen "direktør" i nickene for eksempel :P

  • Svar 216
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, altså folkens. Ikke meningen å høres ut som en sur grinebiter, men folk har jo faktisk lagt ned en innsats både for å arrangere secret santa, og for å kjøpe fine gaver, lage hint og sende i posten

Jeg åpner alltid gavene fra venner aleine på julemorgenen, og fikk denne superfine julestrømpa full av deiligheter for både meg og jentene: Og følgende hint: To søte jenter og en kjekk mann All

Jeg fikk gaven ganske tidlig, så er imponert over at jeg har klart å vente til i dag med å åpne. Men i min pakke lå det: Sjokolade, øredobber, litt hårstyling-ting og salt lakris

Posted Images

Skrevet

Ja, men jeg skjønner ikke hvem det er fordet :P ingen "direktør" i nickene for eksempel :P

Er da noen som eier en viss fleeceball gjeng som ofte går under navnet Sirkus ....... ;)

  • Like 2
Skrevet

Jaaa! Det er meg :D Også jeg som var usikker på om jeg laga for lette hint.. Tydeligvis ikke :lol:

Åh! :D Tusen takk for fin gave!

De var ikke lette nok for meg tydeligvis :P Nå ser jeg jo at navnet ditt kan minne om Mayah. Den satt langt inne!

  • Like 2
Skrevet

Sirkus! DET ER DEG! :P Hahahahahahahahahahahahahahahaha

Jeg har dødd litt på meg av frustrasjon over at du ikke har gjettet SEC :lol:

Guri så spennende det er med sonennisse uten å engang være med :teehe: Neste gang har jeg ikke oppgave i førjulstida, så daaaa!

  • Like 3
Skrevet

Jeg har dødd litt på meg av frustrasjon over at du ikke har gjettet SEC :lol:

Guri så spennende det er med sonennisse uten å engang være med :teehe: Neste gang har jeg ikke oppgave i førjulstida, så daaaa!

Sikkert flere med deg også :P hehe
  • Like 1
Skrevet

bare hinter litt om at jeg har en papillon, en fuglehund og bor i Stavanger -nærmere bestemt i Hafrsfjord.. I tilfelle det kan hjelpe noen på glid :P Nå er jeg nemlig litt utålmodig.

  • Like 5
Skrevet

bare hinter litt om at jeg har en papillon, en fuglehund og bor i Stavanger -nærmere bestemt i Hafrsfjord.. I tilfelle det kan hjelpe noen på glid :P Nå er jeg nemlig litt utålmodig.

Haha! HEI ER DU MIN VENN!!!! Tusen takk for gaven!

Så utruleg vanskelig det skulle vere da. :P Men eg har heller aldri skrytt på meg å vere spesielt intelligent, heldigvis. :icon_redface:

  • Like 1
Skrevet

Haha! HEI ER DU MIN VENN!! Tusen takk for gaven!

Så utruleg vanskelig det skulle vere da. :P Men eg har heller aldri skrytt på meg å vere spesielt intelligent, heldigvis. :icon_redface:

Haha, jeg syns det var tre helt åpenbare hint :P Men stakkars som du har strevd...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...