Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Gratis til rett person: Langhåret helrød klassisk tabby hannkatt født 15. august ser etter et godt og varig hjem. Snill, våken, leken og herdet på hund! ;) Mor er halvt perser, far er halvt Maine Coon. Holder til på Tjøme, kan leveres etter avtale.

PM ved interesse.

10407783_10153441839381111_7425641048501

10846484_10153441881461111_1512958954823

(nederste)

10624897_10153240234041111_1320957698497

  • Like 1
Guest Belgerpia
Skrevet

Ooooo I wish - seriøst - I wish........ om bare ikke husverten ikke likte katter...... drømmekatt

Skrevet

Omg! Jeg skal høre med mamma når hun kommer hjem! Problemet er vel LITT at de kanskje tenkte kattunge til neste år OG korthåret, da.... kremt.

Skal hvertfall spørre og vise bildene :) . Fant trenger en pus som ikke syns at hund er like koselig som pest!

  • Like 1
Skrevet

Det går greit for min del, altså - ingen som dør av at folk beundrer dyra sine ;) Hvis noen er ordentlig interessert, regner jeg med at det kommer en PM. Har muligens noen nå, forøvrig :)

  • Like 3
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...