Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Er det noen som har en nettbutikk som selger joggesko å anbefale?

Jeg er på jakt etter nike shox, men finner det ikke i butikk, og har NULL erfaring med netthandeljungelen;p

Eller har noen en annen type sko å anbefale? Det MÅ være skikkelig demping i helen:)

Skrevet

Jeg var helt på Nike Shox tidligere, helt frem til jeg prøvde noe annet. Er avhengig av gode sko, spesielt må de være gode for ankelen pga en skade og jeg var bombesikker på at det bare var shox som gjelder. Så var jeg litt gæren og kjøpte Nike lunarglide og det er mye bedre å gå med. Nå har jeg vel tre forskjellige Nike joggesko, og de er gode alle tre.

Shoxen er ekstremt hard i forhold til f.eks lunarglide. Tror også at Shox er utgått nå.

Anbefaler at du stikker innom f.eks XXL og forteller hva du trenger der. Prøv på, og finn noen som sitter godt. De veit der hvilke som har god demping og ikke. XXL er rimelige i pris også

Skrevet (endret)

Jeg har bestilte ofte fra de. Har også sendt tilbake ting som ikke har passet. Aldri hatt problemer.

EDIT: det er joggeshop.com som står oppført i DB-saken, en side som ikke eksisterer, og joggeshop står ikke oppført hos forbrukerombudet. Det er i hvert fall ikke en falsk butikk. De ringte meg direkte da de ikke hadde en vare på lager, for å spørre om det var greit om de kunne sende noe annet, og likt, i stedet. Jeg har også mailet med Edward som driver joggeshop, og vil vel si det er en side jeg stoler på—noe også veldig mange løpeglade i Norge gjør. Men det er egentlig en dansk butikk.

EDIT 2: Oppført blant norges nettfavoritter hos Posten: http://nettfavoritter.posten.no/web_shops/joggeshop-no

Tror det er en annen side med likt navn som eventuelt har gått for å være useriøs. Kjenner flere som bruker joggeshop uten problemer.

Endret av Marjan
  • Like 1
Skrevet

Jeg var helt på Nike Shox tidligere, helt frem til jeg prøvde noe annet. Er avhengig av gode sko, spesielt må de være gode for ankelen pga en skade og jeg var bombesikker på at det bare var shox som gjelder. Så var jeg litt gæren og kjøpte Nike lunarglide og det er mye bedre å gå med. Nå har jeg vel tre forskjellige Nike joggesko, og de er gode alle tre.

Shoxen er ekstremt hard i forhold til f.eks lunarglide. Tror også at Shox er utgått nå.

Anbefaler at du stikker innom f.eks XXL og forteller hva du trenger der. Prøv på, og finn noen som sitter godt. De veit der hvilke som har god demping og ikke. XXL er rimelige i pris også

Jeg har 11par joggesko, der ett av de er nike shox! Og de er de skoa jeg får minst vondt i kneet av(avrevet korsbånd):) så jeg skulle så gjerne hatt et par til! Men som du sier så er det en utgått modell, så ingen butikker har:(

Men nå blir det shoxbestilling på nett:D

Skrevet

Jeg har 11par joggesko, der ett av de er nike shox! Og de er de skoa jeg får minst vondt i kneet av(avrevet korsbånd) :) så jeg skulle så gjerne hatt et par til! Men som du sier så er det en utgått modell, så ingen butikker har:(

Men nå blir det shoxbestilling på nett:D

Jeg så et godt utvalg av shoxene her i byen bare for en liten uke siden hos en av skobutikkene så noen butikker har de kanskje enda? :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...